درباره مدیافو مگ

مدیافو مگ را شاید به جرات بتوان گفت اولین و گسترده ترین رسانه آنلاین در زمینه تخصصی مدیا و ابزارهای آن دانست. تیم فنی این مجموعه در حوزه تخصصی محصولات دیجیتال صدا و تصویر فعالیت داشته و سعی دارد تا تمام اخبار مربوط به این حوزه را تحت پوشش قرار دهد. سعی ما بر این است تا مسئولیت خود یعنی ارتقاء سطح فنی و دانش کاربران در این زمینه را به نحو احسنت انجام دهیم. مدیافو مگ رسانه آنلاین فروشگاه اینترنتی مدیافو (www.Mediafo.com) می باشد.

اهداف مدیافو مگ به طور خلاصه شامل: 1-معرفی و بررسی تخصصی ابزارهای تولید محتوای مدیای دیجیتال 2-بررسی اخبار داخلی و خارجی مرتبط با رسانه های دیجیتال 3-در اختیار قرار دادن تجربه های تیم فنی مدیافو مگ و متخصصان می باشد.

محصولات همیشه از فیلتر بررسی تخصصی مدیافو مگ گذشته و سپس به فروشگاه مدیافو راه می یابند و برعکس این رویه یعنی قرار دادن محصولات در فروشگاه و سپس بررسی تخصصی آن ها به هیچ عنوان جزو اهداف مدیافو نمی باشد. به عبارت دیگر محصولات بعد از بررسی تخصصی توسط تیم فنی و دریافت نشان اعتبار قادر خواهند بود به قسمت فروشگاه راه یابند و در اختیار کاربر قرار گیرند چرا که ملاک مدیافو کیفیت کالا و خدمات آنها می باشند. بدین ترتیب فروشگاه اینترنتی مدیافو کالاهای خود را از بخش رسانه ای آن یعنی مدیافو مگ انتخاب می کند و آنرا به عنوان یک مشاور امین در کنار خود قرار می دهد.

امیدواریم بتوانیم با در نظر گرفتن تمام اصول حرفه ای و اخلاقی رضایت کاربران را در جهت آینده ای بهتر ، زیباتر و البته حرفه ای تر به همراه داشته باشیم.