کارت کپچر 

 • کارت کپچر اکسترنال
  کارت کپچر اکسترنال

  قیمت خرید و فروش اینترنتی انواع کارت کپچر اکسترنال در مدیافو . در این فروشگاه انواع کپچر کارت اکسترنال حرفه ای با ورودی HDMI ، SDI ، آنالوگ و 1394 جدید و دسته دوم با برندهای معتبر ایزی کپچ ، مای جیکا ، بلک مجیک ، فرانت ، ایزدکپ EZCap و ...

 • کارت 1394
  کارت 1394

  کارت 1394 چیست؟ کارت 1394 که به نام های کارت فایروایر یا iLink و IEEE1394 هم معروف است ، یک رابط اتصالی بین انواع دستگاه ویدئویی ، کارت صدا ، دستگاه صنعتی و پزشکی ، پرینتر و اسکنر و ... با کامپیوتر و لپتاپ است. کارت 1394 در مدل های اینترنال و اکسترنال با سرعت های 400 و 800 و در مدل های 4 پین ، 6 پین و 9 پین می باشند.

  انواع کارت 1394 فایروایر

در صفحه
نمایش 1 - 40 از 60 آیتم
نمایش 1 - 40 از 60 آیتم

کپچر کارت ( Capture Card )

کارت کپچر یا کپچر کارت یا همان ویدئو کپچر به سخت افزاری گفته می شود که تصاویر دستگاه پخش ویدئویی مانند دوربین فیلمبرداری، گیرنده دیجیتال، دستگاه VHS و ... را به کامپیتر یا لپتاپ منتقل کرده و توسط نرم افزار یا به صورت مستقل مانند رکوردر به فایل دیجیتال تصویری تبدیل می کند.از این سخت افزار علاوه بر کپچر تصاویر ویدئویی در استودیو های حرفه ای و خانگی ،  برای استریم و لایو استریم یا همان پخش زنده ، برای پردازش تصاویر دوربین های پزشکی تحت نرم افزارهای مخصوص پزشکی ، پردازش تصاویر دوربین های صنعتی و رباتیک و ... استفاده می شود . شاید امرزه استفاده از کپچر کارت برای استریم یکی از رایج ترین کارکردهای این محصولات باشد. از برندهای مطرح کارت کپچر می توان به بلک مجیک Blackmagic ، ایزی کپ EZCap ، الگاتو Elgato ، اورمدیا Avermedia ، مای جیکا MyGica ، میجول Magewell و ... اشاره کرد. 

انواع کارت کپچر

کپچر کارت ها در مدل های مختلف کارت کپچر اکسترنال ، کارت کپچر اینترنال و هارد رکوردر یا همان کارت کپچر بدون نیاز به کامپیوتر تولید می شوند . امروزه کارت کپچر اکسترنال رایج ترین نوع کپچر مورد استفاده کاربران است این کپچر کارت ها به سبب نوع ورودی و خروجی ، پشتیبانی نرم افزاری ، کیفیت کپچر و نوع کارکردشان متفاوت هستند. کارت کپچر با ورودی HDMI و SDI امروزه رایج ترین نوع این محصولات هستند و کاربردهای متنوعی دارند. از کپچرهای با ورودی آنالوگ بیشتر برای تبدیل و کپچر فیلم های قدیمی VHS استفاده می شود که البته پردازش تصویر دوربین های پزشکی آنالوگ هم یکی دیگر از استفاده های کپچر کارت های آنالوگ است. یک سری از کپچر ها هم جزو کارت های فایروایر 1394 هستند. این کپچر ها مانند کارت کپچر های آنالوگ بسیار کمتر از گذشته مورد استفاده قرار می گیرند اما برای کپچر فیلم های DV کاربردی هستند. البته کپچر کارت هایی هم با ورودی های DVI و VGA تولید می شوند که عموما در دسته رکوردر ها هستند اما این رکوردر و کپچر کارت ها جزو محصولات بسیار کم مصرف هستند. 

خرید کارت کپچر

کارت کپچر به سه دسته اکسترنال ، اینترنال و رکوردر بدون نیاز به کامپیوتر دسته بندی می شود. کارت کپچر ها در مدل های مختلف با ورودی های آنالوگ و دیجیتال با ورودی های AV ، Firewire 1394 ، HDMI و SDI و در بعضی مدلها با ورودی VGA و DVI می باشند. قیمت کارت کپچر بر اساس برند ، نوع و تعداد ورودی و خروجی تصویر و کیفیت کپچر تعیین می شوند. به عنوان مثال کپچر کارت های 8K و 4K قیمت بالاتری نسبت به کارت های کپچر HD دارند و همچنین کپچر کارت های HD قیمت بالاتری نسبت به کارت کپچر آنالوگ دارند/ شما می توانید بعد از بررسی اطلاعات کپچر کارت مورد نظر خود که به صورت کامل برای هر محصول ارائه شده و همچنین بعد از مقایسه با سایر محصولات و بررسی نظرات کاربران در مورد کارت ها ، آن را از فروشگاه اینترنتی مدیافو خریداری کنید. بررسی مشخصات ، قیمت خرید و فروش انواع کارت کپچر در فروشگاه مدیافو

منو

مقایسه 0