برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

ارسال

نحوه ارسال

هنگام سفارش یکی از نکات مهم برای خریدار نحوه ارسال محصول است. مدیافو به خوبی اهمیت این نکته را می داند و تلاش می کند تا روشهای مختلفی جهت دسترسی هرچه سریعتر خریدار به سفارش خود را در نظر داشته باشد. ارسال کالا از مدیافو به روش های زیر می باشد:

پست پیشتاز

یکی از بهترین و مطمین ترین روشهای ارسال توسط پست پیشتاز است. در این روش شما محدودیتی بابت موقعیت مکانی و جغرافیایی نخواهید داشت و در هر جای ایران عزیزمان می توانید سفارش خود را دریافت کنید. در این روش بسته شما بین 2 تا 3 روزی کاری ( طبق قوانین ذکر شده توسط پست ) بدستتان می رسد. البته تجربه تحویل 1 روزه هم در این روش هم بوده. همچنین تجربه تحویل 4 روزه به دلیل حجم زیاد بسته های پستی مانند روزهای آخر سال یا شرایط خاص هم در این روش داشته ایم. اما عموما بین 2 تا 3 روز کاری زمان رایج برای تحویل بسته پستی است.

تیپاکس

تیپاکس هم یکی از روشهای مطمین برای تحویل کالا به مشتری است. در این روش هم می توان اطمینان بالایی از کیفیت تحویل کالا داشت . این روش هزینه بالاتری نسبت به پست پیشتاز دارد. همچنین  ممکن است توسط تیپاکس نتوانید در هر موقعیت جفرافی ای بسته خود را تحویل بگیرید. قبل از انتخاب این روش حتما از وجود مرکز تیپاکس در منطقه خود مطمئن شوید.

باربری

این روش برای کالاهای با وزن و حجم زیاد مناسب است که نسبت به تیپاکس و پست هزینه بهتری دارند. تحویل بسته توسط باربری با توجه به منطقه جغرافیایی شما می توانید بین 1 تا 3 روز کاری باشد. برای ارسال توسط این روش باید به صورت تلفنی با بخش فروش مدیافو هماهنگ کنید.

پایانه

شاید آخرین توصیه ما برای تحویل بسته پایانه باشد. در این روش هرچند که زمان ارسال کالا بسیار سریع است ولی به دلیل بیمه نشدن بسته ارسالی مدیافو هیچ هزینه بابت مشکلات پیش آمده نخواهد پذیرفت و تمام مسئولیت بسته بر عهده پایانه و شما می باشد.

ارسال توسط پیک ( مخصوص داخل شهر تهران )

تحویل توسط پیک محدود به داخل شهر تهران است . در این روش بسته سفارشی شما تا 24 ساعت کاری توسط پیک تحویل خریدار می شود. همچنین در صورتیکه نیاز به تحویل با زمان کوتاه تری دارید می توانید با فروشگاه مدیافو تماس گرفته و همانگی لازم را انجام دهید.

ارسال هوایی

ارسال هوایی یکی از سریع ترین روشهای برای رساندن بسته سفارشی به خریدار است. این روش هزینه بالاتری نسبت به روشهای دیگر دارد که هزینه آن برعهده مشتری است و برای استفاده از آن باید با بخش فروش مدیافو تماس بگیرید.

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود | ثبت نام

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود | ثبت نام