محصولات بلک مجیک 

 • کارت کپچر بلک مجیک
  کارت کپچر بلک مجیک

  کارت کپچر و تدوین بلک مجیک ، یکی از شاخه های محصولات بلک مجیک است که با توجه به مدل و کارایی آن ، دارای ورودی های مختلف دیجیتال و آنالوگ می باشند. این محصولات در مدل های کارت کپچر اکسترنال و اینترنال و با قابلیت های کپچر تصاویر با رزولوشن های Full HD ، 4K و 8K می باشند. کارت کپچر Blackmagic Design ، در سه دسته به تولید محصول می پردازد. دسته Intensity ، Decklink و Ultra Studio که هرکدام دارای محصولات متنوعی می باشند و همین تنوع محصولات تمام نیازهای کاربران را برطرف می کند. از معروف ترین محصولات می توان به Intensity Shuttle USB 3.0 ، Intensity Pro 4K ، Decklink Mini Recorder ، Decklink Quad و Decklink Studio اشاره کرد.

 • میکسر سوئیچر بلک مجیک
  میکسر سوئیچر بلک مجیک

  میکسر بلک مجیک Blackmagic Design ، یکی از شاخه های پرفروش و حرفه ای شرکت بلک مجیک می باشد. میکسر تصویر بلک مجیک که در دسته ATEM Live Production Switchers قرار دارند ، محصولاتی با ورودی های همزمان HDMI و SDI و تدوین خطی و آنلاین تصاویر می باشند. توسط میکسر سوییچر ATEM بلک مجیک می توانید چند تصویر همزمان را بر روی یک میکسر دریافت کرده ، آنها را مشاهده ، تدوین و افکت گذاری کنید و به خلق تصاویر جذاب بپردازید.

 • رکوردر بلک مجیک
  رکوردر بلک مجیک

  رکوردر بلک مجیک ، قابلیت ضبط تصاویر به صورت مستقیم از انواع منابع ویدئویی بر روی حافظه های SSD و SD با فرمت های متنوع و رزولوشن های HD و بالاتر را دارند. محصولات Blackmagic Disk Recorders که اصطلاحا به آن ها هارد رکوردر هم گفته می شود ، با توجه به مدلشان دارای ورودی های HDMI ، SDI ، صدای آنالوگ ، صفحه نمایش و ... می باشند. از این محصولات در باتاق برنامه های زنده، استودیو های فیلمبرداری و ... استفاده می شود.

 • مبدل بلک مجیک
  مبدل بلک مجیک

  کانورتور و مبدل بلک مجیک Blackmagic Design، محصولات یکی از شاخه های محصولات بلک مجیک با نام Broadcast Convertersاست که دارای مدل های مختلفی می باشند. کانورتور بلک مجیک در 4 دسته با نام های Mini Converter ، Micro Converter ، Teranex Mini و OpeanGear Converters دسته بندی می شوند. محصولات خانواده میکرو کانورتور و مینی کانورتر بلک مجیک از پرفروش ترین محصولات خانواده مبدل بلک مجیک می باشند. از پرفروشترین محصولات می توان به مبدل HDMI به SDI ، SDI به آنالوگ ، مبدل SDI به HDMI و آنالوگ به SDI اشاره کرد.

در صفحه
نمایش 1 - 20 از 39 آیتم
نمایش 1 - 20 از 39 آیتم

منو

مقایسه 0