×
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

پیگیری سفارش

سفارشات توسط سه روش پست پیشتاز ، تیپاکس و پیک ( مخصوص شهر تهران ) ارسال می شوند. برای پیگیری مرسوله پستی و تیپاکسی می توانید توسط روش های زیر مراحل ارسال بسته را پیگیری کنید. تنها کافیست که کد مرسوله را در اختیار داشته باشید.

بعد از ثبت سفارش وارد پنل کاربری خود شده ، وارد قسمت "تاریخچه و جزییات سفارش" شوید و سپس بر روی دکمه "جزییات" که در جلوی سفارش شما قرار دارد کلیک کنید. در آنجا می توانید کد پیگیری بسته خود را مشاهده نمایید. البته توجه داشته باشید که این کد 1 روز کاری پس از سفارش در پنل شما ثبت می شود.

مراحل دریافت کد پیگیری از طریق پنل کاربری :

1.

2.

جزییات سفارش

3.

پیگیری مرسوله پستی :

اگر سفارش شما توسط پست ارسال شده است ، می توانید برای پیگیری بسته پستی کد 24 رقمی ( کد رهگیری پست ) را در سایت زیر وارد کنید و از مراحل ارسال بسته پستی خود باخبر شوید.

Tracking.post.ir

پیگیری مرسوله تیپاکس :

اگر سفارش شما توسط تیپاکس ارسال شده باشد می توانید برای پیگیری بسته ارسالی کد رهگیری یا شماره بارکد را در سایت زیر وارد کرده و از مراحل ارسال بسته تیپاکسی مطلع شوید.

TIPAX Tracking

پیگیری ارسال توسط پیک :

بسته ارسالی توسط پیک که مخصوص داخل شهر تهران است باید به صورت تلفنی پیگیری شود. همکاران ما قبل از ارسال بسته با شما تماس میگیرند و هماهنگی لازم را انجام می دهند. شما هم می توانید توسط شماره 33720021-021 مراحل هماهنگی ارسال بسته را پیگیری کنید.

منو

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود | ثبت نام

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود | ثبت نام