کاتالوگ

فیلترهای فعال:
  موجود بودن
  وضعیت
  اتصال از طریق

  کارت کپچر بلک مجیک 

  نمایش 1 - 15 از 15 آیتم
  نمایش 1 - 15 از 15 آیتم

  کپچر کارت بلک مجیک ( Blackmagic Capture Card )

  کارت کپچر بلک مجیک ، یکی از شاخه های محصولات Blackmagic Design است که با توجه به مدل و کارایی آن ، دارای ورودی های مختلف دیجیتال و آنالوگ می باشند. از این محصولات برای کپچر تصاویر ویدئویی از منابع مختلف ویدیویی مانند دوربین فیلمبرداری ، میکسر تصویر ، دستگاه های پخش و ... استفاده می شود. همچنین این کارت ها علاوه بر مصارف استودیویی ، برای پردازش تصویر در نرم افزارهای پزشکی ، صنعتی ، استریم و موارد مشابه استفاده می شود.

  انواع کارت کپچر و تدوین بلک مجیک

  کارت های کپچر بلک مجیک در مدل های اکسترنال و اینترنال و با قابلیت های کپچر تصاویر با رزولوشن های Full HD ، 4K و 8K می باشند. کپچر کارت Blackmagic ، در شاخه Capture and Playback و در سه دسته به تولید محصول می پردازد. دسته Intensity ، Decklink و Ultra Studio که هرکدام دارای محصولات متنوعی می باشند و همین تنوع محصولات تمام نیازهای کاربران را برطرف می کند.از معروف ترین و پرفروش ترین کارت های بلک مجیک می توان به Intensity Pro 4K ، کارت کپچر بلک مجیک شاتل Intensity Shuttle USB 3 و Decklink Mini Recorder اشاره کرد.

  قیمت و خرید کارت کپچر بلک مجیک

  کارت کپچر بلک مجیک به دلیل تنوع محصولات دارای قیمت های متنوعی است. در هنگام خرید باید یک کپچر کارت متناسب با نیاز خود انتخاب کنید. مهمترین قسمت بررسی ورودی و خروجی ها و کیفیت مورد نیاز برای کپچر می باشد. همچنین توجه داشته باشید از این کارت برای چه منظوری و تحت چه نرم افزاری می خواهید استفاده کنید. و در آخر سیستم کامپیوتر یا لپتاپ متناسب با کارت کپچر را بررسی کنید. در فروشگاه مدیافو علاوه بر اینکه می توانید تمام کارت ها را به صورت تخصصی بررسی کنید ، قابلیت مقایسه کارت ها با یکدیگر را خواهید داشت تا مناسب ترین محصول را تهیه کنید. کارت کپچر Black magic در Mediafo با گارانتی اصلی و با بهترین قیمت عرضه می شود.

  منو

  مقایسه 0