محصولات Magewell

شرکت Magewell (میجول یا اصطلاحا مگول ) در سال 2011 و با هدف تولید و توسعه تکنولوژی پردازنش صدا و تصویر تاسیس گردید. شعار مگول " محصولات خلاقانه با تکنولوژی بالا و ارائه خدمات و پشتیبانی فنی قابل اعتماد به مشتریان" است. این شرکت به تولید محصولات کارت کپچر و پخش انلاین (Streaming) HDMI/SDI/DVI/VGA) در کیفیت های SD و HD پرداخه است.

شرکت Magewell (میجول یا اصطلاحا مگول ) در سال 2011 و با هدف تولید و توسعه تکنولوژی پردازنش صدا و تصویر تاسیس گردید. شعار مگول " محصولات خلاقانه با تکنولوژی بالا و ارائه خدمات و پشتیبانی فنی قابل اعتماد به مشتریان" است. این شرکت به تولید محصولات کارت کپچر و پخش انلاین (Streaming) HDMI/SDI/DVI/VGA) در کیفیت های SD و HD پرداخه است.


کارت کپچر های Magewell که در سراسر دنیا عرضه می شوند، علاوه بر ضبط تصاویر ویدئویی با کیفیت بالا، کاربردهای متنوعی دارند که قابل اهمیت است. از محصولات میجول ( مگول ) برای استریم تصاویر یا هان انتقال تصاویر به صورت زنده برنامه های گوناگون ورزشی، مذهبی، ویدئو کنفرانس و ... تحت نرم افزارهای گوناگون Streaming استفاده می شود. هچنین از کارت های کپچر ویدئویی مگول برای ضبط تصاویر دستگاه های پزشکی، دوربین های فیلمبرداری و ... هم به صورت حرفه ای استفاده می شود. سیستم نمایش چند صفحه ای می تواند چندین منبع ویدئویی را بدون درز ترکیب کند که می تواند به طور گسترده ای در صنایع نظارت، فرماندهی و دفاتر و نمایشگاه ها مورد استفاده قرار گیرد. Magewell به طور مداوم تجربیات بصری جدیدی را برای کاربران به ارمغان آورده است و به طور گسترده ای مورد تایید قرار گرفته است.


سایت رسمی: http://www.magewell.com

بیشتر
نمایش 1 - 1 از 1 آیتم
نمایش 1 - 1 از 1 آیتم

منو

مقایسه 0