محصولات بافو BAFO

شرکت تایوانی بافو (BAFO) در سال 1982 تاسیس گردید. فعالیت این شرکت تولید انواع کابل های صدا ، تجهیزات شبکه، لواز جانبی، مبدل، و اتصالات می باشد. محصولات بافو به خاطر برخوداری از کیفیت بالا و استفاده از تکنولوژی روز شهرت جهانی دارد و تولیدات این شرکت در سراسر جهان و در فروشگاه های معتبر به فروش می رسد.

شرکت تایوانی بافو BAFO در سال 1982 تاسیس گردید. فعالیت این شرکت تولید انواع کابل های صدا ، تجهیزات شبکه، لواز جانبی، مبدل، و اتصالات می باشد. محصولات بافو به خاطر برخوداری از کیفیت بالا و استفاده از تکنولوژی روز شهرت جهانی دارد و تولیدات این شرکت در سراسر جهان و در فروشگاه های معتبر به فروش می رسد.


بافو خود را اینگونه معرفی کرده است:


نگرش اصلی ما و کلید موفقیت ما برای بیش از دو دهه مشتری کل به عنوان یک تیم، به طور موثر رضایت مشتری است. در دنیایی که فن آوری به سرعت در حال پیشرفت است، ما اهمیت روابط مشتریان نزدیک را به رسمیت شناختیم. بنابراین ما به طور مداوم در حال به چالش کشیدن خود را در بالاترین سطح می باشیم. در حالی که همیشه توجه ویژه ای به محصول قابل اعتماد و با کیفیت ارائه داده شده است؛ ما همیشه در خدمات قابل اعتماد، قیمت های رقابتی، تحویل سریع و توسعه محصول مداوم افتخار می کنیم. کارکنان با تجربه ما به طور موثر خدمات مشتریان ما کار می کند و اینها رمز موفقیت آن است.


اما اگر بخواهیم به صورت تخصصی و کارشناسی به تولیدات این شرکت نگاه کنیم ، می توان محصولات BAFO را جزو برترین و با کیفیت ترین محصولات در زمینه لوازم جانبی صدا و تصویر و شبکه دانست. تولیدات این شرکت همگی از بهترین جنسها تهیه می شود. به عنوان مثال کابل HDMI تولیدی این شرکت دارای لایه های داخلی از چندلایه با کیفیت بالا تشکیل شده است که برتری محسوسی نسبت به سایر کابل ها دارد. 


محصولات بافو :


محصولات این شرکت شامل کابل HDMI، کابل USB، کابل صدا و تصویر، مبدل های صوتی و تصویری، اتصالات شبکه، انواع KVM ، اسپلیتر HDMI ، اسپلیتر VGA ، سوئیپ HDMI ، سوئیچ VGA ، اکستندر و ... تماما از جنس های درجه یک تهیه شده و می توان به آن ها برای استفاده در پروژه های حرفه ای اعتماد کرد.


سایت رسمی : www.bafo.com

بیشتر
نمایش 1 - 25 از 25 آیتم
نمایش 1 - 25 از 25 آیتم

منو

مقایسه 0