لوازم جانبی ویدئو 

 • مبدل
  مبدل

  بررسی، مقایسه و خرید اینترنتی انواع مبدل تصویری HDMI ، VGA، SDI، DVI، AV، Component

 • اسپلیتر
  اسپلیتر
 • سوئیچ
  سوئیچ
 • اکستندر
  اکستندر
 • انتقال بی سیم تصویر HDMI
  انتقال بی سیم تصویر HDMI

  تجهیزات انتقال تصویر بی سیم HDMI ، قابلیت انتقال صدا و تصویر سیگنال HDMI از فرستنده به گیرنده به صورت بی سیم یا همان وایرلس را دارند. توسط این تجیهیزات می توانید کابل HDMI را حذف کرده و تصاویر خود را به صورت بی سیم از فرستنده تصویر به گیرنده تصویر و صفحه نمایش انتقال دهید. 

 • ماتریکس سوئیچ
  ماتریکس سوئیچ

  ماتریکس سوئیچ چیست ؟

  ماتریکس سوئیچ HDMI دستگاه شامل چند ورودی و خروجی HDMI است. این دستگاه قابلیت دریافت چند ورودی تصویر HDMI از منابع ویدئویی و چند خروجی HDMI جهت اتصال له دستگاه پخش مانند مانیتور و تلویزیون می باشد. به عبارتی دیگر ماتریکس سوییچ ترکیبی از اسپیلتر HDMI و سوئیچ HDMI است . این دستگاه در مدل های 2×4 ، 4×4 ، 8×4 و 8×8 تولید می شود که البته مدل 

 • کابل افزایش طول USB
  کابل افزایش طول USB

  افزایش طول USB با نام هایی مانند افزایش دهنده طول USB ، کابل افزایش طول USB ، اکستندر USB و USB Extension Cable شناخته می شود. از این محصولات برای افزایش طول USB در هر محیطی استفاده می شود . این افزایش دهنده ها در 2 مدل کابل افزایش طول USB و اکستندر USB توسط تولید می شوند. برای افزایش طول USB تا 20 متر می توان از کابل افزایش طول USB استفاده کرد.

  کابل های افزایش طول در متراژهای 1.5 ، 3 ، 5 ، 10 ، 15 و 20 متری تولید می شوند. این کابل ها دارای یک سر نر و یک سر ماده برای اتصال به کابل USB دستگاه هستند. کابل افزایش 10 متری و بالاتر باید از نوع اکتیو باشند تا بتواند دیتا را به خوبی منتقل کند.

  یکی دیگر از روش های افزایش طول USB استفاده از اکستندر توسط LAN است. این دستگاه ها از یک فرستنده و یک گیرنده تشکیل شده است که توسط یک کابل شبکه RJ45 به یکدیگر متصل شده و رابط USB را از این طریق افزایش می دهند. برای افزایش USB از طول 20 متر به بالا باید از این نوع اکستندر استفاده کرد. این دستگاه ها در مدل های مختلف 30 متری ، 50 متری و 100 متری تولید می شوند که از برندهای مطرح تولید کننده آن می توان به بافو ، لایمستون و فرانت اشاره کرد.

 • جدا کننده صدا از تصویر
  جدا کننده صدا از تصویر

  جدا کننده صدا از تصویر ( Audio Extractor ) ، وظیفه تفکیک و جدا کردن صدا از تصویر را دارد. پورت های HDMI و SDI هر دو قابلیت انتقال صدا و تصویر را به صورت همزمان دارند. برای جدا کردن صدا از تصویر HDMI به HDMI Audio Extractor و برای جدا سازی صدا از تصویر SDI به مبدل SDI Audio Extractor نیاز دارید. از این دستگاه ها برای جدا سازی صدا از تصویر و انتقال جداگانه آنها به دستگاه پخش استفاده می شود. به عنوان مثال برای پخش تصویر در یک سالن کنفرانس به ویدئو پروژکتور احتیاج دارید. ویدئو پروژکتور قابلیت پخش تصویر را دارد بنابراین برای پخش صدا به یک سیستم پخش صوتی قوی نیاز دارید. شما می توانید با کمترین هزینه و توسط یک دستگاه جدا کننده صدا از تصویر ، صدا را به دستگاه پخش صوتی و تصویر را به ویدئو پروژکتور متصل کنید. این دستگاه های در مدل های مختلف با خروجی صدای دیجیتال ، آنالوگ ، اپتیکال و ... تولید می شوند. از برندهای مطرح در زمینه تولید این مبدل می توان به بلک مجیک ، لنکنگ و فرانت اشاره کرد. شما می توانید انواع جداساز صدا از تصویر HDMI و SDI را در فروشگاه مدیافو بررسی کنید و بعد از انتخاب محصول مورد نظر آن را با بهترین قیمت و گارانتی معتبر خریداری کنید. 

نمایش 1 - 2 از 2 آیتم
نمایش 1 - 2 از 2 آیتم

بررسی، مقایسه و فروش انواع مبدل، اسپلیتر، سوئیچر،اکستندر، ماتریکس سوئیچ و ...

منو

مقایسه 0