مبدل 

 • مبدل HDMI به VGA
  مبدل HDMI به VGA

  تبدیل HDMI به VGA

  تبدیل HDMI به VGA قادر است خروجی تصویر HDMI انواع دستگاه های دیجیتال مانند انواع میکسر سوئیچر ، دوربین ، کنسول بازی ، کپچر کارت و ... را به تصویرVGA تبدیل کنید. یکی از پرکاربرد ترین استفاده های این مبدل ،تبدیل HDMI به VGA مخصوص PS4 و کنسول های بازی پلی استیشن و Xbox است. همچنین  از این مبدل برای تبدیل و اتصال انواع دانگل HDMI ، لپتاپ یا گیرنده دیجیتال تلویزیون به انواع مانیتور و ویدئو پروژکتور با ورودی VGA هم استفاده می شود. 

  انواع دستگاه تبدیل HDMI به VGA

  دستگاه تبدیل HDMI به VGA در مدل های مختلف با برندها متفاوت و کارایی های متفاوت تولید می شوند. این مبدل ها در مدلهای بدون آداپتور و با آداپتور تولید می شوند. همچنین این دستگاه ها در مدل های با صدا دار و بدون صدا هم تولید می شوند. به دلیل اینکه پورت VGA قابلیت انتقال صدا را ندارد ، به همین منظور مدل های صدا دار برای انتقال صدای HDMI از طریق کابل صدای AUX تولید می شوند. کیفیت ساخت و کیفیت تصویر مبدل ها به واسطه نوع قطعات ، بدنه و کانکتورها متفاوت است.

  بهترین قیمت و خرید تبدیل HDMI به VGA

  مبدل HDMI به VGA با توجه به مدل ها و برندها و قابلیت هایی که دارند قیمتهای متفاوتی هم خواهند داشت. معمولا مبدل های صدا دارا و آداپتور دار قیمت کمی گرانتری نسبت به سایر مبدل ها دارند. همچنین مدل های با برندها معروف مانند بافو یا فرانت و یا برندهای کی نت پلاس ، آتن و Ugreen قیمت های بالاتری نسبت به محصولات برندهای دیگر دارند. برای خرید تبدیل HDMI به VGA ارزان باید از برندهای ساده تر یا مدل های بدون آداپتور و بدون صدا انتخاب کنید. در فروشگاه مدیافو می توانید بعد از بررسی مشخصات و مقایسه محصولات یک تبدیل HDMI به VGA با کیفیت مناسب خریداری کنید. 

 • مبدل HDMI به AV
  مبدل HDMI به AV

  تبدیل HDMI به AV

  مبدل HDMI به AV آنالوگ  وظیفه تبدیل پورت HDMI به آنالوگ AV که شامل تصویر Composite یا Component و صدای استریو RCA می باشند را بر عهده دارد.یکی از استفاده های این دستگاه ها تبدیل HDMI به AV برای PS4 می باشد. این مبدل ها در مدلهای متنوع با مشخصات و کیفیت ها و قیمت های متفاوت تولید می شوند. شما می توانید انواع کانورتر HDMI to AV با تنوع قیمتی ارزان قیمت تا گران قیمت و مدل های ساده و خانگی تا مدل های حرفه ای را بعد از بررسی و مقایسه از فروشگاه اینترنتی مدیافو خرید کنید. 

 • مبدل HDMI به SDI
  مبدل HDMI به SDI

  تبدیل HDMI به SDI

  دستگاه تبدیل HDMI به SDI یا همان HDMI to SDI Converter ، قابلیت تبدیل خروجی HDMI دستگاه پخش ویدئویی به پورت SDI را دارد. از این مبدل برای اتصال دستگاه های پخش ویدئویی با خروجی HDMI مانند میکسر تصویر ، لپتاپ ، دوربین و ... به صفحه نمایش یا رکوردر و میکسر با ورودی SDI استفاده می شود. یکی از پرکاربردترین استفاده ها از این مبدل برای اتصال دوربین ها به میکسر و تلویزیون های با ورودی SDI است. 

  انواع مبدل HDMI به SDI

  تبدیل HDMI به SDI در مدل هاو کیفیت های مختلفی تولید می شوند. دسته ای از این مبدل ها قابلیت پشتیبانی از تصاویر 4K ، دسته ای دیگر قابلیت پشتیبانی از 6G-SDI و بعضی دیگر قابلیت پشتیبانی از 3G-SDI را دارند. همچنین بعضی از مبدل های HDMI to SDI قابلیت انتقال تصویر تا 100 متر توسط یک کابل SDI را فراهم می کنند اما دستگاه های ضعیف تر این امکان را ندارند. از معروف ترین تولید کنندگان این مبدل ها می توان به بلک مجیک Blackagic Design ، دیتا ویدئو ِData Video ، لنکنگ Lenkeng و فرانت و وی کینگ  اشاره کرد.

  بهترین قیمت و خرید تبدیل HDMI به SDI

  همانطور که گفتیم این مبدل ها با کیفیت ها و مدل های مختلفی تولید می شوند. برای خرید یک مبدل HDMI به SDI باید اول نیاز خود را شناسایی کنید. اینکه چه کیفیتی نیاز دارید و مورد دوم و مهم اینکه از کدام نسخه SDI باید استفاده کنید. دستگاه پخش شما از 3G-SDI یا 6G-SDI و یا 12G-SDI پشتیبانی می کند؟ در فروشگاه اینترنتی مدیافو تمام دستگاه های تبدیل HDMI to SDI با برندها معتبر و متنوع و گارانتی معتبر به فروش می رسد. شما می توانید بعد از بررسی دقیق محصولات و مقایسه آنها با یکدیگر یک انتخاب مناسب داشته و آن را با قیمت مناسب از Mediafo خریداری کنید. 

 • مبدل VGA به HDMI
  مبدل VGA به HDMI

  توسط مبدل VGA به HDMI می توانید انواع خروجی تصویر VGA از دستگاه پخش مانند لپتاپ و کامپیوتر ، انواع پخش کننده ها ، دستگاه های پزشکی و صنعتی و ... را به  HDMI تبدیل کنید. شما می توانید دستگاه تبدیل VGA به HDMI با برندها ، مدل ها و کارایی های متفاوت را از مدیافو بعد از بررسی و مقایسه به صورت اینترنتی خرید کنید.

 • مبدل AV به HDMI
  مبدل AV به HDMI

  بررسی، مقایسه و خرید اینترنتی انواع مبدل AV به HDMI

 • مبدل SDI به HDMI
  مبدل SDI به HDMI

  بررسی، مقایسه و خرید اینترنتی انواع مبدل SDI به HDMI

 • مبدل SDI به آنالوگ
  مبدل SDI به آنالوگ

  فروش اینترنتی انواع تبدیل SDI به آنالوگ SDI to Analog Converter

 • مبدل صدای دیجیتال به آنالوگ
  مبدل صدای دیجیتال به...

  فروش اینترنتی انواع تبدیل صدای دیجیتال به آنالوگ _ مبدل های صدای اپتیکال Optical ، کواکسیال Coaxial ، توسلینگ Toslink به صدای آنالوگ RCA ، AUX

 • مبدل صدای آنالوگ به دیجیتال
  مبدل صدای آنالوگ به...

  بررسی مشخصات و فروش اینترنتی انواع دستگاه تبدیل صدای آنالوگ به دیجیتال

 • مبدل آنالوگ به SDI
  مبدل آنالوگ به SDI

  بررسی مشخصات ، مقایسه و فروش اینترنتی انواع دستگاه تبدیل آنالوگ به SDI

 • مبدل Mini DisplayPort به HDMI
  مبدل Mini DisplayPort...

  مبدل Mini DisplayPort به HDMI و انواع آن

  این مبدل قابلیت تبدیل Mini DisplayPort به HDMI را با قابلیت انتقال صدا و تصویر را دارد. این مبدل که با نام تبدیل MiniDP به HDMI هم شناخته می شود در مدل های مختلف با کیفیت ها و کارایی های مختلف تولید می شوند. از این مبدل های برای اتصال خروجی گرافیک دستگاه ها مانند انواع لپتاپ Macbook یا محصولات Surface شرکت مایکروسافت ، کارت های گرافیک و ... به صفحه نمایش با ورودی HDMI استفاده می شود. عموما مبدل Mini DisplayPort به HDMI با توجه به مدل آن از رزولوشن های 1080p یا 4k پشتیبانی می کنند و باید با توجه به دستگاه پخش و صفحه نمایش خود محصول مورد نظر را انتخاب کنید. در ضمن این مبدل ها در دو نوع اکتیو ( Active ) و معمولی ( Passive ) تولید می شوند . عموما مدل های اکتیو برای گرافیک های مورد استفاده برای ویدئو وال مانند گرافیک های متروکس یا کارت گرافیک های سری NVS یا کارت گرافیک های سری AMD Eyefinity استفاده می شوند. 

  تبدیل Mini Displayport به HDMI

 • مبدل Mini Displayport به VGA
  مبدل Mini Displayport...

  مبدل Mini DisplaPort به VGA یا همان مبدل Mini DP به VGA ، یک آداپتور یا رابط تبدیل کننده خروجی ویدئو MiniDisplaPort می باشد که توسط آن می توانید خروجی انواع کارت گرافیک ، لپتاپ ، تبلت و دستگاه های پخش را به رابط VGA تبدیل کرده و آن را به مانیتور ، ویدئو پروژکتور و دستگاه های پخش و ضبط با ورودی VGA وصل کنید. شما می توانید انواع مبدل Mini DisplayPort به HDMI مورد نظر را در فروشگاه مدیافو بعد از بررسی و مقایسه به صورت اینترنتی خرید کنید.

 • مبدل Mini Displayport به DVI
  مبدل Mini Displayport...

  خرید اینترنتی ، بررسی و مقایسه انواع تبدیل Mini DP به DVI 

 • مبدل Displayport به HDMI
  مبدل Displayport به HDMI

  بررسی مشخصات ، مقایسه ، قیمت و فروش اینترنتی انواع تبدیل DP به HDMI ( تبدیل DisplaPort به HDMI ) در مدلهای اکتیو Active و پسیو Passive

 • مبدل DisplayPort به VGA
  مبدل DisplayPort به VGA

  بررسی ، مقایسه و خرید اینترنتی انواع تبدیل DisplayPort به VGA ( تبدیل DP به VGA ) در مدلهای مختلف Active و Passive

 • مبدل DisplayPort به DVI
  مبدل DisplayPort به DVI

  بررسی مشخصات و خرید اینترنتی انواع تبدیل DP به DVI مدل های اکتیو و پسیو

در صفحه
نمایش 1 - 40 از 42 آیتم
نمایش 1 - 40 از 42 آیتم

بررسی، مقایسه و خرید اینترنتی انواع مبدل تصویری HDMI ، VGA، SDI، DVI، AV، Component

منو

مقایسه 0