مبدل 

بررسی، مقایسه و خرید اینترنتی انواع مبدل تصویری HDMI ، VGA، SDI، DVI، AV، Component

 • مبدل HDMI به VGA
  مبدل HDMI به VGA

  توسط مبدل HDMI به VGA می توانید خروجی تصویر انواع دستگاه های دیجیتال مانند انواع میکسر سوئیچر ، دوربین ، کنسول بازی ، کپچر کارت و ... را به پورت VGA تبدیل کنید. انواع دستگاه تبدیل HDMI به VGA در مدل های مختلف با برندها متفاوت و کارایی های متفاوت را می توانید در اینجا مشاهده ، مقایسه و خرید کنید.

 • مبدل HDMI به AV
  مبدل HDMI به AV

  تبدیل HDMI به AV

  مبدل HDMI به AV آنالوگ  وظیفه تبدیل پورت HDMI به آنالوگ AV که شامل تصویر Composite یا Component و صدای استریو RCA می باشند را بر عهده دارد.یکی از استفاده های این دستگاه ها تبدیل HDMI به AV برای PS4 می باشد. این مبدل ها در مدلهای متنوع با مشخصات و کیفیت ها و قیمت های متفاوت تولید می شوند. شما می توانید انواع کانورتر HDMI to AV با تنوع قیمتی ارزان قیمت تا گران قیمت و مدل های ساده و خانگی تا مدل های حرفه ای را بعد از بررسی و مقایسه از فروشگاه اینترنتی مدیافو خرید کنید. 

 • مبدل HDMI به SDI
  مبدل HDMI به SDI

  بررسی، مقایسه و خرید اینترنتی انواع مبدل HDMI به SDI

 • مبدل VGA به HDMI
  مبدل VGA به HDMI

  توسط مبدل VGA به HDMI می توانید انواع خروجی تصویر VGA از دستگاه پخش مانند لپتاپ و کامپیوتر ، انواع پخش کننده ها ، دستگاه های پزشکی و صنعتی و ... را به  HDMI تبدیل کنید. شما می توانید دستگاه تبدیل VGA به HDMI با برندها ، مدل ها و کارایی های متفاوت را از مدیافو بعد از بررسی و مقایسه به صورت اینترنتی خرید کنید.

 • مبدل AV به HDMI
  مبدل AV به HDMI

  بررسی، مقایسه و خرید اینترنتی انواع مبدل AV به HDMI

 • مبدل SDI به HDMI
  مبدل SDI به HDMI

  بررسی، مقایسه و خرید اینترنتی انواع مبدل SDI به HDMI

 • مبدل SDI به آنالوگ
  مبدل SDI به آنالوگ

  فروش اینترنتی انواع تبدیل SDI به آنالوگ SDI to Analog Converter

 • مبدل صدای دیجیتال به آنالوگ
  مبدل صدای دیجیتال به...

  فروش اینترنتی انواع تبدیل صدای دیجیتال به آنالوگ _ مبدل های صدای اپتیکال Optical ، کواکسیال Coaxial ، توسلینگ Toslink به صدای آنالوگ RCA ، AUX

 • مبدل صدای آنالوگ به دیجیتال
  مبدل صدای آنالوگ به...

  بررسی مشخصات و فروش اینترنتی انواع دستگاه تبدیل صدای آنالوگ به دیجیتال

 • مبدل آنالوگ به SDI
  مبدل آنالوگ به SDI

  بررسی مشخصات ، مقایسه و فروش اینترنتی انواع دستگاه تبدیل آنالوگ به SDI

 • مبدل Mini DisplayPort به HDMI
  مبدل Mini DisplayPort...

  مبدل Mini DisplayPort به HDMI و انواع آن

  این مبدل قابلیت تبدیل Mini DisplayPort به HDMI را با قابلیت انتقال صدا و تصویر را دارد. این مبدل که با نام تبدیل MiniDP به HDMI هم شناخته می شود در مدل های مختلف با کیفیت ها و کارایی های مختلف تولید می شوند. از این مبدل های برای اتصال خروجی گرافیک دستگاه ها مانند انواع لپتاپ Macbook یا محصولات Surface شرکت مایکروسافت ، کارت های گرافیک و ... به صفحه نمایش با ورودی HDMI استفاده می شود. عموما مبدل Mini DisplayPort به HDMI با توجه به مدل آن از رزولوشن های 1080p یا 4k پشتیبانی می کنند و باید با توجه به دستگاه پخش و صفحه نمایش خود محصول مورد نظر را انتخاب کنید. در ضمن این مبدل ها در دو نوع اکتیو ( Active ) و معمولی ( Passive ) تولید می شوند . عموما مدل های اکتیو برای گرافیک های مورد استفاده برای ویدئو وال مانند گرافیک های متروکس یا کارت گرافیک های سری NVS یا کارت گرافیک های سری AMD Eyefinity استفاده می شوند. 

  تبدیل Mini Displayport به HDMI

 • مبدل Mini Displayport به VGA
  مبدل Mini Displayport...

  مبدل Mini DisplaPort به VGA یا همان مبدل Mini DP به VGA ، یک آداپتور یا رابط تبدیل کننده خروجی ویدئو MiniDisplaPort می باشد که توسط آن می توانید خروجی انواع کارت گرافیک ، لپتاپ ، تبلت و دستگاه های پخش را به رابط VGA تبدیل کرده و آن را به مانیتور ، ویدئو پروژکتور و دستگاه های پخش و ضبط با ورودی VGA وصل کنید. شما می توانید انواع مبدل Mini DisplayPort به HDMI مورد نظر را در فروشگاه مدیافو بعد از بررسی و مقایسه به صورت اینترنتی خرید کنید.

 • مبدل Mini Displayport به DVI
  مبدل Mini Displayport...

  خرید اینترنتی ، بررسی و مقایسه انواع تبدیل Mini DP به DVI 

 • مبدل Displayport به HDMI
  مبدل Displayport به HDMI

  بررسی مشخصات ، مقایسه ، قیمت و فروش اینترنتی انواع تبدیل DP به HDMI ( تبدیل DisplaPort به HDMI ) در مدلهای اکتیو Active و پسیو Passive

 • مبدل DisplayPort به VGA
  مبدل DisplayPort به VGA

  بررسی ، مقایسه و خرید اینترنتی انواع تبدیل DisplayPort به VGA ( تبدیل DP به VGA ) در مدلهای مختلف Active و Passive

 • مبدل DisplayPort به DVI
  مبدل DisplayPort به DVI

  بررسی مشخصات و خرید اینترنتی انواع تبدیل DP به DVI مدل های اکتیو و پسیو

در صفحه
نمایش 1 - 20 از 41 آیتم
نمایش 1 - 20 از 41 آیتم

منو

مقایسه 0