مبدل 

 • مبدل HDMI به VGA
  مبدل HDMI به VGA

  قیمت و خرید انواع تبدیل HDMI به VGA

  دستگاه مبدل HDMI به VGA قادر است خروجی تصویر HDMI را به پورت تصویر VGA تبدیل کند. توسط HDMI to VGA می توانید انواع دستگاه های دیجیتال مانند انواع میکسر سوئیچر ، دوربین ، کنسول بازی  را به تصویر VGA تبدیل کنید. یکی از پرکاربرد ترین استفاده های این مبدل ،تبدیل HDMI به VGA مخصوص PS4 و کنسول های بازی پلی استیشن و Xbox است. همچنین  از این مبدل برای تبدیل و اتصال انواع دانگل HDMI ، لپتاپ یا گیرنده دیجیتال تلویزیون به انواع مانیتور و ویدئو پروژکتور با ورودی VGA هم استفاده می شود. 

 • مبدل HDMI به AV
  مبدل HDMI به AV

  تبدیل HDMI به AV

  مبدل HDMI به AV آنالوگ  وظیفه تبدیل پورت HDMI به آنالوگ AV که شامل تصویر Composite یا Component و صدای استریو RCA می باشند را بر عهده دارد.یکی از استفاده های این دستگاه ها تبدیل HDMI به AV برای PS4 می باشد. این مبدل ها در مدلهای متنوع با مشخصات و کیفیت ها و قیمت های متفاوت تولید می شوند. شما می توانید انواع کانورتر HDMI to AV با تنوع قیمتی ارزان قیمت تا گران قیمت و مدل های ساده و خانگی تا مدل های حرفه ای را بعد از بررسی و مقایسه از فروشگاه اینترنتی مدیافو خرید کنید. 

 • مبدل HDMI به SDI
  مبدل HDMI به SDI

  دستگاه تبدیل و مبدل HDMI به SDI یا همان HDMI to SDI Converter ، قابلیت تبدیل خروجی HDMI دستگاه پخش ویدئویی به پورت SDI را دارد. از این مبدل برای اتصال دستگاه های پخش ویدئویی با خروجی HDMI مانند میکسر تصویر ، لپتاپ ، دوربین به صفحه نمایش یا رکوردر و میکسر با ورودی SDI استفاده می شود. یکی از پرکاربردترین استفاده ها از این مبدل برای اتصال دوربین ها به میکسر و تلویزیون های با ورودی SDI است. مبدل های HDMI to SDI در مدل های مختلف 3G-SDI و 6G-SDI و 12G-SDI و با کیفیت های Full HD 1080p و 4K 2K و 8K تولید می شوند.

 • مبدل VGA به HDMI
  مبدل VGA به HDMI

  بررسی و خرید تبدیل VGA به HDMI

  توسط مبدل VGA به HDMI می توانید انواع دستگاه با خروجی VGA را به انواع دستگاه پخش و صفحه نمایش مانیتور با ورودی VGA وصل کنید. از  تبدیل VGA به HDMI بیشتر برای اتصال لپتاپ و کامپیوتر و انواع دستگاه پزشکی و صنعتی با خروجی VGA به انواع تلویزیون و مانیتور با ورودی HDMI استفاده می شود. کانورتور VGA به HDMI در مدل های مختلف با آداپتور و بدون آداپتور ، با صدا و بدون خروجی صدا و رزولوشن های مختلف تولید می شوند. از مبدل های ارزان قیمت برای مصارف خانگی و ساده و از مبدل های حرفه ای که دارای قیمت بالاتر و البته کیفیت بالاتری هم دارند برای مصارف حرفه ای استفاده می شود. در فروشگاه مدیافو می توانید انواع دستگاه تبدیل VGA را با قیمت مناسب و گارانتی معتبر خرید کنید. 

 • مبدل AV به HDMI
  مبدل AV به HDMI

  بررسی، مقایسه و خرید اینترنتی انواع مبدل AV به HDMI

 • مبدل SDI به HDMI
  مبدل SDI به HDMI

  بررسی، مقایسه و خرید اینترنتی انواع مبدل SDI به HDMI

 • مبدل SDI به آنالوگ
  مبدل SDI به آنالوگ

  فروش اینترنتی انواع تبدیل SDI به آنالوگ SDI to Analog Converter

 • مبدل صدای دیجیتال به آنالوگ
  مبدل صدای دیجیتال به...

  فروش اینترنتی انواع تبدیل صدای دیجیتال به آنالوگ _ مبدل های صدای اپتیکال Optical ، کواکسیال Coaxial ، توسلینگ Toslink به صدای آنالوگ RCA ، AUX

 • مبدل صدای آنالوگ به دیجیتال
  مبدل صدای آنالوگ به...

  بررسی مشخصات و فروش اینترنتی انواع دستگاه تبدیل صدای آنالوگ به دیجیتال

 • مبدل آنالوگ به SDI
  مبدل آنالوگ به SDI

  بررسی مشخصات ، مقایسه و فروش اینترنتی انواع دستگاه تبدیل آنالوگ به SDI

 • مبدل Mini DisplayPort به HDMI
  مبدل Mini DisplayPort...

  مبدل و تبدیل Mini DisplayPort به HDMI قابلیت تبدیل خروجی ویدئویی Mini DP انواع گرافیک و لپتاپ به HDMI را دارد. این مبدل که با نام تبدیل MiniDP به HDMI هم شناخته می شود در مدل های مختلف با کیفیت ها و کارایی های مختلف تولید می شوند. از این مبدل های برای اتصال خروجی گرافیک دستگاه ها مانند انواع لپتاپ Macbook یا محصولات Surface شرکت مایکروسافت و انواع کارت های گرافیک به صفحه نمایش با ورودی HDMI استفاده می شود. عموما مبدل Mini DisplayPort به HDMI با توجه به مدل آن از رزولوشن های 1080p یا 4k پشتیبانی می کنند و باید با توجه به دستگاه پخش و صفحه نمایش خود محصول مورد نظر را انتخاب کنید. در ضمن این مبدل ها در دو نوع اکتیو ( Active ) و معمولی ( Passive ) تولید می شوند . عموما مدل های اکتیو برای گرافیک های مورد استفاده برای ویدئو وال مانند گرافیک های متروکس یا کارت گرافیک های سری NVS یا کارت گرافیک های سری AMD Eyefinity استفاده می شوند. 

 • مبدل Mini Displayport به VGA
  مبدل Mini Displayport...

  مبدل Mini DisplaPort به VGA یا همان مبدل Mini DP به VGA ، یک آداپتور یا رابط تبدیل کننده خروجی ویدئو MiniDisplaPort می باشد که توسط آن می توانید خروجی انواع کارت گرافیک ، لپتاپ ، تبلت و دستگاه های پخش را به رابط VGA تبدیل کرده و آن را به مانیتور ، ویدئو پروژکتور و دستگاه های پخش و ضبط با ورودی VGA وصل کنید. شما می توانید انواع مبدل Mini DisplayPort به HDMI مورد نظر را در فروشگاه مدیافو بعد از بررسی و مقایسه به صورت اینترنتی خرید کنید.

 • مبدل Mini Displayport به DVI
  مبدل Mini Displayport...

  خرید اینترنتی ، بررسی و مقایسه انواع تبدیل Mini DP به DVI 

 • مبدل DisplayPort
  مبدل DisplayPort
در صفحه
نمایش 1 - 50 از 59 آیتم
نمایش 1 - 50 از 59 آیتم

بررسی، مقایسه و خرید اینترنتی انواع مبدل تصویری HDMI ، VGA، SDI، DVI، AV، Component

منو

مقایسه 0