مبدل HDMI به VGA 

نمایش 1 - 3 از 3 آیتم
نمایش 1 - 3 از 3 آیتم

تبدیل HDMI به VGA

تبدیل HDMI به VGA قادر است خروجی تصویر HDMI انواع دستگاه های دیجیتال مانند انواع میکسر سوئیچر ، دوربین ، کنسول بازی ، کپچر کارت و ... را به تصویرVGA تبدیل کنید. یکی از پرکاربرد ترین استفاده های این مبدل ،تبدیل HDMI به VGA مخصوص PS4 و کنسول های بازی پلی استیشن و Xbox است. همچنین  از این مبدل برای تبدیل و اتصال انواع دانگل HDMI ، لپتاپ یا گیرنده دیجیتال تلویزیون به انواع مانیتور و ویدئو پروژکتور با ورودی VGA هم استفاده می شود. 

انواع دستگاه تبدیل HDMI به VGA

دستگاه تبدیل HDMI به VGA در مدل های مختلف با برندها متفاوت و کارایی های متفاوت تولید می شوند. این مبدل ها در مدلهای بدون آداپتور و با آداپتور تولید می شوند. همچنین این دستگاه ها در مدل های با صدا دار و بدون صدا هم تولید می شوند. به دلیل اینکه پورت VGA قابلیت انتقال صدا را ندارد ، به همین منظور مدل های صدا دار برای انتقال صدای HDMI از طریق کابل صدای AUX تولید می شوند. کیفیت ساخت و کیفیت تصویر مبدل ها به واسطه نوع قطعات ، بدنه و کانکتورها متفاوت است.

بهترین قیمت و خرید تبدیل HDMI به VGA

مبدل HDMI به VGA با توجه به مدل ها و برندها و قابلیت هایی که دارند قیمتهای متفاوتی هم خواهند داشت. معمولا مبدل های صدا دارا و آداپتور دار قیمت کمی گرانتری نسبت به سایر مبدل ها دارند. همچنین مدل های با برندها معروف مانند بافو یا فرانت و یا برندهای کی نت پلاس ، آتن و Ugreen قیمت های بالاتری نسبت به محصولات برندهای دیگر دارند. برای خرید تبدیل HDMI به VGA ارزان باید از برندهای ساده تر یا مدل های بدون آداپتور و بدون صدا انتخاب کنید. در فروشگاه مدیافو می توانید بعد از بررسی مشخصات و مقایسه محصولات یک تبدیل HDMI به VGA با کیفیت مناسب خریداری کنید. 

منو

مقایسه 0