برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

ورود / عضویت

برای ثبت نام یا ورود به سایت و پنل کاربری از قسمت "ورود/ثبت نام" که در بالای صفحه است وارد شوید. اگر از موبایل استفاده می کنید دکمه سه خط بالای صفحه را بزنید و وارد قسمت "ورود/ثبت نام" شوید.

1. اگر قبلا ثبت نام نکرده اید ، بر روی گزینه قرمز رنگ " قبلا ثبت نام نکرده اید؟ ثبت نام کنید" بزنید.

2. در این مرحله اطلاعات خود را به صورت درست و کامل وارد کنید. در فیلد اول می توانید حتما از شماره موبایل یا ایمیل خود که به آن دسترسی دارید استفاده کنید.

signup

3. بعد از وارد کردن اطلاعات شخصی وارد این صفحه می شوید.یک کد به شماره موبایل یا ایمیلی که وارده کرده بودید ارسال شده. آن کد را وارد کادر کرده و دکمه ادامه را بزنید تا ثبت نام شما با موفقیت به اتمام برسد.

signup

در این قسمت مراحل ثبت نام براحتی به اتمام رسید. شما می توانید با شماره موبایل یا ایمیل به همراه رمز عبوری که انتخاب کردید برای همیشه وارد سایت شده و به پنل کاربری خود دسترسی داشته باشید.

اگر قبلا هم ثبت نام کرده اید می توانید طبق مراحل زیر وارد پنل کاربری خود شوید.

1. برای ورود به سایت و پنل کاربری از قسمت "ورود/ثبت نام" که در بالای صفحه است وارد شوید. اگر از موبایل استفاده می کنید دکمه سه خط بالای صفحه را بزنید و وارد قسمت "ورود/ثبت نام" شوید.

2. چون قبلا یک بار ثبت نام کردید با شماره موبایل یا ایمیلی که با آن سفارش را ثبت کردید وارد شوید.

3. در این قسمت شماره موبایل یا ایمیل خود که با آن ثبت نام کرده اید را وارد کنید.

4. رمز عبوری را که قبلا انتخاب کردید وارد کنید.

5.در صورتیکه رمز عبور را فراموش کردید می توانید گزینه " ارسال رمز یکبار مصرف از طریق پیامک را بزنید. اگر هم از طریق ایمیل می خواهید وارد پنل کاربری شوید و رمز عبور را فراموش کرده اید گزینه " ارسال رمز یکبار مصرف از طریق ایمیل " را بزنید.

6.کد مربوطه برای شما پیامک/ایمیل شد. کد را وارد کادر کرده و وارد سایت شوید.

7. وارد پنل کاربری خود شدید. در قسمت تاریخچه و جزییات سفارش می توانید تمام سفارش ها و پرداخت ها و اینکه سفارش شما در چه مرحله ای است را مشاهده کنید.

در قسمت های دیگر می توانید نسبت به تغییر آدرس ، صورت حساب ، مشخصات شخصی و مشاهده تخفیف ها اقدام کنید. برای پیگیری سفارش خود می توانید از طریق پنل کاربری اقدام کنید.

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود | ثبت نام

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود | ثبت نام