×
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
×

میکسر بلک مجیک ATEM 1 M/E Constellation HD

کد مرجع :
  • 10 × وررودی HD-SDI و 6 خروجی HD-SDI
  • خروجی USB برای اتصال به سیستم و استریم
  • قابلیت Multiview تا 16 کانال
  • قابلیت کروماکی 4 کانال

میکسر Blackmagic Design ATEM 1 ME Constellation HD یک میکسر سوئیچر قدرتمند با 10 ورودی و 6 خروجی SDI است که از HD-SDI پشتیبانی می کند. این میکسر قابلیت کرماکی 4 کانال را دارد. همچنین می توانید با اتصال ه سیستم توسط پورت USB تصاویر خود را استریم کنید.

مشاهده بیشتر
دوست داشتن0
افزودن به فهرست علاقه‌مندی‌ها
اضافه به مقایسه0
بزودی بدون مالیات
فعلا موجود نیست
محصولات مشابه
0 تومان
20 × وررودی HD-SDI و 12 خروجی HD-SDI خروجی USB برای اتصال به سیستم و استریم دارای 2 خروجی Multiview قابلیت کروماکی 8 کانال میکسر Blackmagic Design ATEM 2 ME Constellation HD یک میکسر سوئیچر قدرتمند با 20 ورودی...
0 تومان
ویژگی محصول 40 × وررودی HD-SDI و 24 خروجی HD-SDI خروجی USB برای اتصال به سیستم و استریم دارای 4 خروجی Multiview قابلیت کروماکی 16 کانال دارای ورودی و خروجی صدای آنالوگ پشتیبانی از رزولوشن 1080p60
توضیحات

بررسی میکسر ATEM 1 ME HD

میکسر بلک مجیک مدل Blackmagic Design ATEM 1 ME Constellation HD محصولی جدید از بلک مجیک است در اواسط بهار سال 2022 از آن رونمایی شد. این محصول که جزو خانواده میکسر سوئیچر بلک مجیک دسته بندی می شود ، یک میکسر قدرتمند با 10 ورودی SDI و 6 خروجی SDI است که هم ورودی و هم خروجی از HD-SDI نوع 1.5G و 3G-SDI پشتیبانی می کنند. این میکسر 10 کاناله قادر است تا توسط پورت USB C که در پشت پنل طراحی شده ، تصاویر را به کامپیوتر و لپتاپ منتقل کرده و تحت انواع نرم افزار استریمینگ تصاویر را نمایش داده ، ادیت کرده و استریم کند. این خروجی USB قابلیت شناسایی میکسر در سیستم به عنوان یک وبکم را دارد. بنابراین از انواع نرم افزار ساده و حرفه ای استریمینگ پشتیبانی می کند. یک خروجی Multiview برای این میکسر در نظر گرفته شده که قادر است تا 16 تصویر شامل تصاویر ورودی ها ، تصاویر گرافیکی ، کروماکی ها و فایل ها مدیا را در یک مانیتور یا تلویزیون نمایش دهد. علاوه بر این ، یک ورودی Reference ، یک ورودی و خروجی صدای XLR برای Talkback ، یک جقت صدای ورودی با جک 1.4 اینچی و یک رابط LAN برای اتصال به کنترلر یا GPI Tally برای بلک مجیک ATEM 1 ME Constelattion HD در نظر گرفته شده است.

ویژگی و مشخصات میکسر بلک مجیک مدل atem 1 me hd

ورودی و خروجی های میکسر ATEM 1 M/E HD

اتصالات میکسر شامل ورودی ها و خروجی عمدتا در پشت بدنه میکسر ATEM 1 ME HD طراحی شده.این اتصالا شامل :

ورودی SDI : برای میکسر 10 ورودی SDI در نظر گرفته شده که از HD-SDI و 3G-SDI پشتیبانی می کنند. شما می توانید انواع دوربین و دستگاه پخش با خروجی SDI را به این میکسر وصل کنید. توجه داشته باشید میکسر از تصاویر 720p و 1080i و همچنین 1080p پشتیبانی می کند. این رنج وسیع رزولوشن امکان اتصال دستگاه های ویدئویی متنوع را فراهم می کند. توسط SDI هم تصویر و هم صدا به صورت همزمان منتقل می شود. ( مانند HDMI )

خروجی SDI : تعداد 6 خروجی SDI هم برای ATEM 1 ME HD در نظر گرفته شده که مانند ورودی ها از HD-SDI و 3G-SDI پشتیبانی می کنند. این خروجی ها را می توانید به انواع رکوردر ، مانیتور یا هر دستگاه پخش دیگری وصل کنید. همچنین بدلیل پشتیبانی میکسر از خروجی های Tally و Talkback و کنترلر دوربین پشتیبانی می کنند. یعنی شما می توانید هر خروجی SDI را به دوربین وصل کرده و کنترل دوربین و Talkback داشته باشید و از امکانات کارگردانی استفاده کنید.

پورت USB : یک پورت USB C بر روی دستگاه قرار دارد که خاصیت Webcam Out را دارد. شما می توانید با اتصال این وبکم توسط پورت USB به کامپیوتر و لپتاپ تصویر نهایی خود را در نرم افزار Streaming مشاهده کرده و آنرا استریم کنید. قابلیتی که تا پیش از این فقط در خانواده ATEM Mini بود ولی در خانواده ATEM 1 ME و Atem Televisio Studio وجود نداشت و مجبور بودید از یک کپچر کارت جداگانه برای استریم استفاده کنید.

خروجی Multiview : یک خروجی SDI برای Multiview برای میکسر در نظر گرفته شده که می تواند تا 16 تصویر را در یک مانیتور نمایش دهد.تصاویر می تواند شامل تصاویر ورودی ها ، تصاویر گرافیکی ، کروماکی ها و فایل های مدیا باشد. قابلیتی که برای کارگردانی و استفاده حرفه ای از میکسر بسیار حیاتی و مهم است.

ورودی صدا : یک ورودی صدای 2 کانال با جک 1.4 اینچی برای این میکسر سوئیچر در نظر گرفته شده تا بتوانید صدا را از منبع صوتی دیگری مانند میکروفون یا پخش کننده های صوتی و میکسر صوتی به میکسر انتقال دهید.

ورودی Reference : یک ورودی رفرنس تحت عنوان REF IN برای ATEM 1 ME HD طراحی شده است.

پورت Control : یک پورت RJ45 تحت عنوان Control برای اتصال به انواع کنترلرهای بلک مجیک طراحی شده.شما می توانید توسط دکمه های جلوی پنل یا نرم افزار به خوبی کنترل میکسر را در دست بگیر. ولی می توانید با اتصال رابط Control به یک پنل قوی تر از خانواده بلک مجیک ، یک کنترل پنل سخت افزاری قدرتمند در کنار میکسر داشته باشید.

پورت Talkback : یک پورت RJ12 تحت عنوان Talkback در پشت پنل قرار دارد.

پورت XLR : یک پورت XLR 5 Pin برای اتصال هدست Talkback جلوی پنل قرار دارد.

پنل میکسر

در جلوی بدنه میکسر ATEM 1 ME Constellation HD یک کنترل پنل کامل طراحی شده تا بتوانید تصاویر و صدا را مدیریت کنید. همانطور که در قسمت اتصالات گفتیم یک جک XLR نوع 5 پین جهت اتصال هدست Talkback در جلوی پنل طراحی شده است. یک قسمت مربوط به Talkback and Progra Mix است که در تصویر زیر مشاده می کنید. توسط این دکمه ها کنترل و مدیریت Talkback را در دست خواهید داشت. 

10 دکمه مربوط به تصاویر ورودی یا همان Source Select Buttons بر روی پنل مشاهده می کنید که با می توانید تصویر ورودی SDI مورد نظر را توسط این دکمه ها انتخاب کنید. در کنار این 10 دکمه ، 6 دکمه تحت عنوان Source amd Control مشاهده می کنید که مربوط به افکت گذاری و نحوه تعویض تصاویر است. یک صفحه LCE کوچک 2.2 اینچی بر روی پنل طراحی شده که می توانید تصاویر ورودی را در آن مشاهده کنید. البته برای یک بررسی ساده مناسب است و برای بررسی حرفه ای تر تصاویر باید از خروجی Multiview بر روی یک صفحه نمایش بزرگ تر استفاده کنید.

در انتهای پنل یک Spin Knob Control و 3 دکمه مربوط به Lock و Menu مشاهده می کنید که توسط آنها می توانید تنظیمات مربوط به میکسر و تصاویر را در دست داشته باشید.

کنترلر نرم افزاری ATEM

یکی دیگر از قابلیت های این میکسر ماننده سایر میکسرهای بلک مجیک ، قابلیت استفاده از کنترلر نرم افزاری است. یک نرم افزار برای این میکسر با نام ATEM Software Control در نظر گرفته شده که می توانید کنترل تصاویر ورودی و خروجی ، افکت گذاری و استفاده از ترنزیشنها ، استفاده از فایلهای سیستم و ذخیر شده در Media Pools و Media Players را در اختیار داشته باشید. شاید بتوان گفت کنترلر نرم افزاری ATEM هم نسبت به پنل سخت افزاری کاملتر است و هم استفاده از میکسر را راحت تر و لذت بخش تر می کند. به هرحال برای استفاده از یک میکسر حرفه ای ، کنترلر حرفه ای هم نیاز است. هزینه کنترلرهای سخت افزاری جداگانه بالا است. به همین دلیل برای صرفه جویی در هزینه پیشنهاد می کنیم علاوه بر پنل خود میکسر از کنترلر نرم افزاری ATEM Software هم استفاده کنید و پروژه حرفه ای تری بسازید.

قابلیت کروماکی

میکسر ATEM 1 M/E HD قابلیت کروماکی تا 4 تصویر ورودی را دارد. شما می توانید یک استودیو مجازی حرفه ای با این محصول داشته باشید. تا 10 دوربین و پخش کننده به میکسر وصل کرده و تا 4 ورودی را کروماکی کنید. برای پس زمینه تصاویر می توانید از پردازشگرهای خارجی یا از تصاویر از پیش رندر شده در مدیا لپیر یا Media Pool که برای میکسر در نظر گرفته شده استفاده کنید. در نرم افزار ATEM قابلیتی بنام Macro طراحی شده که می توانید با طراحی ماکروهای مناسب و مورد نظر ، بین تصاویر دوربین و پس زمینه مورد نظر ارتباط درست برقرار کرده تا با تغییر هر دوربین تصویر پس زمینه مورد نظر به درستی پخش شود. توسط این قابلیت ها یک استودیوی حرفه ای مجازه و سیار در اختیار خواهید داشت.

قابلیت Talkback حرفه ای

برای ساخت یک برنامه قوی و حرفه ای نیاز به یک ارتباط داخلی بین کاربرها و کارگردان است. این ارتباط حرفه ای توسط Talkback به راحتی امکانپذیر است. رابط XLR در جلوی پنل برای اتصال هدست و یک رابط RJ12 تحت عنوان Talkback در پشت پنل طراحی شده که از سیستم های صنعتی ماند ClearCom و RTS پشتیبانی می کند. شما می توانید کنترل کامل گفتگوها شامل engineering loops و صدای میکروفون هدست را در دست داشته باشید.

قیمت و خرید میکسر بلک مجیک

میکسر بلک مجیک مدل ATEM 1 ME Constellation HD با ورودی خروجی SDI و قابلیت استریم و قیمت تقریبی جهانی 1100 دلار را می توانید از فروشگاه اینترنتی مدیافو خریداری نمایید. تمامی محصولات بلک مجیک دارای گارانتی معتبر جهانی و 30 روز مهلت تست سلامت و اصالت کالا دارند.

بررسی نهایی

میکسر بلک مجیک ATEM 1 ME HD را می توان جزو گزینه های حرفه ای و البته مقرون به صرفه دانست. شاید بتوان گفت برای یک استودیوی سیار یا استودیوی حرفه ای یک گزینه بسیار مناسب است. 10 ورودی SDI و خروجی های حرفه ای با 4 کانال کروماکی و همچنین قابلیت Talkback و سایر قابلیت ها در کنار هم از ATEM 1ME COnstellation HD یک میکسر حرفه ای ساخته اند. همچنین قابلیت اتصال به سیستم توسط USB و استریم تحت نرم افزارهای ساده و حرفه ای از دیگر نکات مثبت این محصول است. چیزی که که تا پیش از این بر روی میکسرهای SDI بلک مجیک وجود نداشته است.

مشاهده بیشترShow less
جزئیات محصول
BMD-ATM1MECOHD

مشخصات

اتصال از طریق
SDI
ورودی HDMI
ندارد
شبکه کابلی LAN
دارد پشتیبانی از 10/100/1000 BASE-T
ورودی صدای آنالوگ
1 × ورودی XLR 5pin برای Talkback
2 × ورودی با جک 1.4
خروجی HDMI
ندارد
خروجی صدای آنالوگ
1 × خروجی XLR 5pin برای Talkback
خروجی SDI
1 × Multiview
6 × 3G-SDI
پورت USB
USB 3.1 جهت اتصال به سیستم
دارد
سایر اتصالات
ورودی Reference
ابعاد
1.74×6.94×11 اینچ
وزن
1945 گرم
پشتیبانی از رزولوشن تصویر
720p50 720p59.94 720p60
1080i50 1080i59.94 1080i60
1080p23.98 1080p24 1080p25 1080p29.97 1080p30 1080p50 1080p59.94 1080p60
نمونه برداری ویدئو
2 2 4
دقت رنگ
10 بیت
پشتیبانی از سیستم عامل
Mac OS 11.1 Big Sur
Mac OS 12 Monterey یا بالاتر
ویندوز 10 و 11
پشتیبانی از نرم افزار
انواع نرم افزار Streaming
قابلیت Streaming
دارد
ورودی SDI
10 × 3G-SDI
قابلیت کروماکی
4 کانال
قابلیت Tally
توسط رابط Ethernet و اتصال به GPI & Tally (داخل بسه نیست )
نظرات ، پرسش و پاسخ ها
بدون نظر

نظر ، پرسش و پاسخ خود را بنویسید

  • کیفیت:
این کالا را با استفاده از کلمات کوتاه و ساده توضیح دهید.
بارگزاری تصاویر:
تصاویر را در اینجا رها کنید و یا برای آپلود کلیک کنید.
راهنمای نصب بلک مجیک
برچسب های محصول

اتصالات

اتصال از طریق
SDI
ورودی HDMI
شبکه کابلی LAN
دارد پشتیبانی از 10/100/1000 BASE-T
ورودی صدای آنالوگ
2 × ورودی با جک 1.4
1 × ورودی XLR 5pin برای Talkback
خروجی HDMI
خروجی صدای آنالوگ
1 × خروجی XLR 5pin برای Talkback
پورت USB
USB 3.1 جهت اتصال به سیستم
سایر اتصالات
ورودی Reference

مشخصات ضبط و پخش فایل

پشتیبانی از رزولوشن تصویر
1080i50 1080i59.94 1080i60
1080p23.98 1080p24 1080p25 1080p29.97 1080p30 1080p50 1080p59.94 1080p60
720p50 720p59.94 720p60
نمونه برداری ویدئو
2 2 4
دقت رنگ
10 بیت

نرم افزار

پشتیبانی از سیستم عامل
ویندوز 10 و 11
Mac OS 11.1 Big Sur
Mac OS 12 Monterey یا بالاتر
پشتیبانی از نرم افزار
انواع نرم افزار Streaming
قابلیت Streaming

مشخصات فیزیکی

ابعاد
1.74×6.94×11 اینچ
وزن
1945 گرم

سایر ویژگی‌ها

خروجی SDI
6 × 3G-SDI
1 × Multiview
ورودی SDI
10 × 3G-SDI
قابلیت کروماکی
4 کانال
قابلیت Tally
توسط رابط Ethernet و اتصال به GPI & Tally (داخل بسه نیست )

منو

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود | ثبت نام

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود | ثبت نام