گیرنده دیجیتال موبایل مای جیکا MyGica Pad TV PT-360

محصول 2

جدید

گیرنده دیجیتال MyGica Pad TV PT360 گیرنده دیجیتال اندروید موبایل و تبلت با قابلیت پشتیبانی از DVB-T2 می باشد که قابلیت پخش تمامی شبکه های دیجیتال تلویزیون بر روی موبایل و تبلت بدون نیاز به اینترنت را به شما می دهد. گیرنده دیجیتال مای جیکا PT360 از طریق پورت Micro USB به موبایل و تبلت می باشد.

جزییات بیشتر

0 ریال

این محصول در انبار موجود نیست
 
بررسی تخصصی

مای جیکا PT360

گیرنده دیجیتال MyGica PT360 اولین گیرنده دیجیتال موبایل و تبلت با قابلیت پشتیبانی از DVB-T2 می باشد که توسط شرکت مای جیکا در سال 2015 معرفی و به بازار عرضه شد. این گیرنده دیجیتال با پشتیبانی از نرم افزار PadTV HD قابلیت دریافت تمامی شبکه های دیجیتال بدون نیاز به اینترنت را به شما می دهد.

بررسی سخت افزار گیرنده دیجیتال MyGica PT360

گیرنده دیجیتال Pad TV PT360 از پلاستیک فشرده و با ابعاد         ساخته شده است که قابلیت استفاده و حمل آن در هرجایی را براحتی خواهید داشت. آن را به راحتی خواهید دای البتهدرمقایسه با گیرنده دیجیتال PT115 این گیرنده از ابعاد بزرگتری برخوردار است که دلیل آن هم استفاده از چیپست های جدید جهت دریافت فرکانس T2 می باشد. پورت رابط این گیرنده دیجیتال Micro USB است و برای استفاده گوشی موبایل و تبلت شما باید از OTG پشتیبانی کند.

گیرنده دیجیتال MyGica PT360

مشاهده کانالهای دیجیتال بدون نیاز به اینترنت

گیرنده مای جیکا PT360 امکان دریافت و پخش تمامی شبکه های دیجیتال تلویزیون در فرکانس های T و T2 و بدون نیاز به اینترنت را دارد. این گیرنده با استفاده از آنتن خود در هر نقطه ای که سیگنال دیجیتال وجود داشته باشد قادر است تمامی کانالهای دیجیتال را دریافت کند. انتن طراحی شده برای این گیرنده دیجیتال، به صورت بندی بوده که امکان دریافت سیگنال دیجیتال و انتقال آن به گیرنده دیجیتال را بر عهده دارد.این آنتن با طراحی جدید، از کیفیت قابل قبولی برخوردار بوده و و شما می توانید تمامی کانالهای دیجیتال تلویزیونی را با استفاده از آن دریافت کنید.در نقاطی که سیگنال دیجیتال ضعیف باشد می توانید با اتصال آنتن های قوی تر توسط تبدیل آنتن به این گیرنده و یا استفاده از آنتن دوشاخه رومیزی مای جیکا مدل A20 کانالهای دیجیتال را دریافت و مشاهده کنید. اینترنتی را به شما می دهد. این گیرنده با استفاده از آنتن خود در هر نقطه ای که سیگنال دیجیتال وجود داشته باشد قادر است تمامی کانالهای دیجیتال را دریافت کند. انتن طراحی شده برای این گیرنده دیجیتال، به صورت بندی بوده که امکان دریافت سیگنال دیجیتال و انتقال آن به گیرنده دیجیتال را بر عهده دارد.این آنتن با طراحی جدید، از کیفیت قابل قبولی برخوردار بوده و و شما می توانید تمامی کانالهای دیجیتال تلویزیونی را با استفاده از آن دریافت کنید.در نقاطی که سیگنال دیجیتال ضعیف باشد می توانید با اتصال آنتن های قوی تر توسط تبدیل آنتن به این گیرنده و یا استفاده از آنتن دوشاخه رومیزی مای جیکا مدل A20 کانالهای دیجیتال را دریافت و مشاهده کنید

گیرنده دیجیتال بدون اینترنت

نرم افزار PadTV HD

نرم افزار مخصوص این گیرنده دیجیتال PadTV HD می باشد که رایگان بوده وقابل دریافت از Play Store و تمامی سایت های معتبر می باشد. از قابلیت های این نرم افزار می توان به ضبط و پخش برنامه ها، Time Shifting، قابلیت EPG ، مرتب کردن کانال های و ... پرداخت.

نرم افزار PadTV HD

سخت افزار مورد نیاز

برای استفاده از گیرنده دیجیتال مای جیکا Pad TV PT-115 گوشی موبایل یا تبلت شما باید مشخصات زیر را داشته باشد:

1- پردازنده CPU 1.5 گیگاهرتز به بالا             2- پشتیبانی از پورت OTG                     3- اندروید نسخه 4.1 به بالا

در بعضی دستگاه ها به صورت استثناء مانند گوشی های موبایل Samsung S3 وSamsung J5 و موارد مشابه که دارای پردازنده های 1.23 و 1.2 گیگاهرتز می باشند، می توانید از گیرنده دیجیتالPT360 بر روی گوشی خود استفاده کنید.

در صورتیکه گوشی موبایل یا تبلت شما از این قابلیت ها برخوردار باشد (خوشبختانه امروزه اکثر گوشی های موبایل از این امکانات برخوردار هستند) به خوبی می توانید از این گیرنده دیجیتال استفاده کرده و لذت ببرید.

در صورتیکه موبایل شما دارای پورت Type-C باشد می توانید از این تبدیل برای اتصال گیرنده دیجیتال به موبایل و تبلت خود استفاده کنید.

سخت افزار گیرنده دیجیتال مای جیکا MyGica PT360

 
Custom tab

This is a custom block edited from admin panel.You can insert any content here.

منو

مقایسه 0