محصولات دیتا ویدیو Datavideo

شرکت تایوانی دیتا ویدئو Data Video حدود 30 پیش در تایوان تاسیس شد. این شرکت در زمینه تولید محصولات ویدئویی و صوتی به صورت حرفه ای فعالیت دارد و بخش گسرتده ای از نیاز کاربران و متخصصان را تا به امروز براورده کرده است. دیتا ویدئو در زمینه تولید سوئیچر تصویر، میکسرهای صدا و تصویر، تجهیزات استودیویی، مبدل ، میکسر تصویر ، کارت کپچر و تدوین، تجهیزات پخش و انتقال تصویر آنلاین (Streaming)، مبدل های صوتی و تصویری، تجهیزات فیلمبرداری و ... بصورت حرفه ای و گسترده فعالیت دارد.

شرکت تایوانی دیتا ویدئو Data Video حدود 30 پیش در تایوان تاسیس شد. این شرکت در زمینه تولید محصولات ویدئویی و صوتی به صورت حرفه ای فعالیت دارد و بخش گسرتده ای از نیاز کاربران و متخصصان را تا به امروز براورده کرده است. دیتا ویدئو در زمینه تولید سوئیچر تصویر، میکسرهای صدا و تصویر، تجهیزات استودیویی، مبدل ، میکسر تصویر ، کارت کپچر و تدوین، تجهیزات پخش و انتقال تصویر آنلاین (Streaming)، مبدل های صوتی و تصویری، تجهیزات فیلمبرداری و ... بصورت حرفه ای و گسترده فعالیت دارد.


کیفیت دیتا ویدئو


دیتا ویدئو هیشه راه حل هایی با کیفیت بالا، قابل اطمینان و مقرون به صرفه در اختیار مشتری می گذارد. این تاین نیاز کاربر هیشه با پیشرفت محصولات و به روز بودن تکنولوژی محصولات همراه بوده است. شرکت Data Video محصولات خود را با بالاترین کیفیت در زمینه طراحی، تولید و کنترل کیفیت به همراه پشتیبانی بسیار قوی عرضه می کند و به همین منظور توانسته است گواهی کیفیت ISO 9001 را دریافت کند.


محصولات دیتا ویدئو در تما دنیا استفاده شده و این شرکت دفاتر نمایندگی در اروپا، آمریکا، آسیا برای عرضه محصولات و پشتیبانی آن ها دارد.


سایت رسمی: www.datavideo.com

بیشتر

این تولیدکننده هیچ محصولی ندارد.

منو

مقایسه 0