محصولات مینیکس MiNiX

شرکت MiNiX ( مینیکس ) در سال 2008 در هنگ کنگ تاسیس شد و به صورت حرفه ای به تولید و فروش محصولات در زمینه انواع اندروید باکس تی وی ، کامپیوتر های رومیزی و مینی کامپیوتر ، ریموت کنترل های ایرموس و انواع مدیا هاب پرداخت. این شرکت از ابتدا سعی داشته است تا از آخرین تکنولوژی ها جهت تولید محصولات و نرم افزارهای مرتبط با آن ها استفاده کند.

شرکت MiNiX ( مینیکس ) در سال 2008 در هنگ کنگ تاسیس شد و به صورت حرفه ای به تولید و فروش محصولات در زمینه انواع اندروید باکس تی وی ، کامپیوتر های رومیزی و مینی کامپیوتر ، ریموت کنترل های ایرموس و انواع مدیا هاب پرداخت. این شرکت از ابتدا سعی داشته است تا از آخرین تکنولوژی ها جهت تولید محصولات و نرم افزارهای مرتبط با آن ها استفاده کند. مینیکس بیشتر بواسطه اندروید تی وی باکس یا همان مینی کامپیوترهای اندرویدی متنوع و حرفه ای خود معروف است . تا بحال چندین محصول این شرکت مانند اندروید باکس Neo U1 و Neo U9-H ، در رده برترین هوشمند ساز تلویزیون جهان قرار گرفته اند.


از دیگر تولیدات این شرکت می توانی به مینی کامپیوتر های ویندوزی آن اشاراه کرد که توانسته محصولات با کیفیت و پرفروشی در بین ده ها غول تولید کننده مانند ایسوس ، اچ پی ، لنوو ، اینتل و ... داشته باشد. مینی پی سی های حرفه ای مانند NEO NGC-1 یا NEO Z64 , Neo Z63 از تولیدات حرفه ای و پرفروش این شرکت می باشند. اما تولیدات این شرکت فقط مربوط به دو شاخه اندروید باکس و مینی پی سی نمی شود. مینیکس به تولید محصولات جانبی در زمینه انواع کنترل Airmouse ، هدفون و انواع مدیا هاب هم پرداخته و توانسته محصولات با کیفیت و موفقی در این زمینه داشته باشد.


فروشگاه اینترنتی مدیافو سعی کرده است تا علاوه بر فروش اندروید باکس های مینیکس و انواع مینی پی سی ها و محصولات جانبی این شرکت در ایران، خدمات و پشتیبانی بسیار مناسبی برای این محصولات ارائه کند تا کاربران بتوانند از محصولات این شرکت استفاده کرده و لذت ببرند.

بیشتر
نمایش 1 - 11 از 11 آیتم
نمایش 1 - 11 از 11 آیتم

منو

مقایسه 0