گیرنده دیجیتال 

گیرنده دیجیتال و کاربرد آن

گیرنده دیجیتال یا همان DVB-T جایگزین گیرنده آنالوگ شده است. این گیرنده ها سیگنال دیجیتال را از آنتن دریافت کرده و بعد پردازش خروجی تصویر را بر روی صفحه نمایش پخش می کند. از مزایای گیرنده دیجیتال می توان به تعداد کانال بیشتر، صدا و تصویر شفاف و بدون نویز، پخش تصاویر با کیفیت HD، راهنمای الکترونیکی برنامه ها(EPG) و ... اشاره کرد. گیرنده های دیجیتال در مدل های مختلف گیرنده دیجیتال تلویزیون، گیرنده دیجیتال کامپیوتر و لپ تاپ USB ، گیرنده دیجیتال موبایل و تبلت و گیرنده دیجیتال خودرو اشاره کرد.در حال حاضر این گیرنده های در دو مدل DVB-T و DVB-T2 در ایران موجود می باشند.

 • گیرنده دیجیتال موبایل
  گیرنده دیجیتال موبایل

  گیرنده دیجیتال موبایل و تبلت یا همان Mobile DVB-T ، وظیفه دریافت سیگنال دیجیتال تلویزیونی و پخش آن ها را بر روی موبایل و تبلت بدون نیاز به اینترنت را دارد. این گیرنده ها، با توجه به مدلشان بر روی سیستم عامل اندروید و iOS پشتیبانی می شوند و توسط نرم افزار مخصوص ان سیستم عامل قابلیت نمایش شبکه های دیجیتال را دارند. از معروف ترین برند های گیرنده دیجیتال موبایل و تبلت می توان به اورمدیا ( Avermedia ) ، تیویزن ( Tivizen ) ، الگاتو ( Elgato ) ، مای جیکا ( MyGica ) و گاندو ( Gando ) نام برد که دارای محصولات متنوعی در این شاخه می باشند.

 • گیرنده دیجیتال کامپیوتر و لپتاپ
  گیرنده دیجیتال...

  گیرنده دیجیتال لپتاپ و کامپیوتر که عموما به صورت گیرنده دیجیتال USB و اکسترنال می باشند، یک سخت افزار دارای تیونر داخلی می باشد که بدون نیاز اینترنت و تنها با یک آنتن و نرم افزار قابلیت دریافت و پخش شبکه های دیجیتال را برعهده دارد. در گذشته گیرنده های تلویزیونی قابلیت دریافت شبکه های آنالوگ را داشتند که با ورود تکنولوژی جدید و پخش شبکه های دیجیتالی، گیرنده ها در مدل های دیجیتالی تولید و عرضه می شوند. از برندهای معروف در زمینه تولید این محصولات می توان به اورمدیا ( Avermedia ) ، هاپاگ ( Happauge ) ، ایکس ویژن ( X.Vision ) ، مای جیکا ( MyGica ) ، گاندو ( Gando ) ، الگاتو ( Elgato ) ، جنیاتک ( Geniatech ) و ... نام برد. این محصولات با توجه به مدلشان قابلیت پشتیبانی و اجرا در سیستم عامل های ویندوز و Mac Os را دارند.

 • گیرنده دیجیتال تلویزیون
  گیرنده دیجیتال تلویزیون

  گیرنده دیجیتال تلویزیون که در مدل های T و T2 عرضه می شوند، وظیفه دریافت و پخش شبکه های دیجیتال تلویزیون توسط یک آنتن را بر عهده دارد. این محصولات دارای پورت USB می باشند که توسط آن می توان برنامه های تلویزیونی را ضبط و پخش کنند. گیرنده های دیجیتال دارای قابلیت هایی مانند EPG می باشند. از برندهای معتبر تولید کننده این دستگاه ها می تواند به ایکس ویژن ، دنای ، مکسیدر و مارشال اشاره کرد.

 • آنتن
  آنتن

  بررسی، مقایسه و فروش اینترنتی انواع آنتن گیرنده دیجیتال ، آنتن رومیزی، آنتن تلسکوپی، آنتن اکتیو و ...

نمایش 1 - 14 از 14 آیتم
نمایش 1 - 14 از 14 آیتم

منو

مقایسه 0