گیرنده دیجیتال 

 • گیرنده دیجیتال موبایل
  گیرنده دیجیتال موبایل

  گیرنده دیجیتال موبایل و تبلت یا همان Mobile DVB-T ، وظیفه دریافت سیگنال دیجیتال تلویزیونی و پخش آن ها را بر روی موبایل و تبلت بدون نیاز به اینترنت را دارد. این گیرنده ها، با توجه به مدلشان بر روی سیستم عامل اندروید و iOS پشتیبانی می شوند و توسط نرم افزار مخصوص ان سیستم عامل قابلیت نمایش شبکه های دیجیتال را دارند. از معروف ترین برند های گیرنده دیجیتال موبایل و تبلت می توان به اورمدیا ( Avermedia ) ، تیویزن ( Tivizen ) ، الگاتو ( Elgato ) ، مای جیکا ( MyGica ) و گاندو ( Gando ) نام برد که دارای محصولات متنوعی در این شاخه می باشند.

 • گیرنده دیجیتال کامپیوتر و لپتاپ
  گیرنده دیجیتال...

  گیرنده دیجیتال لپتاپ و کامپیوتر که عموما به صورت گیرنده دیجیتال USB و اکسترنال می باشند، یک سخت افزار دارای تیونر داخلی می باشد که بدون نیاز اینترنت و تنها با یک آنتن و نرم افزار قابلیت دریافت و پخش شبکه های دیجیتال را برعهده دارد. در گذشته گیرنده های تلویزیونی قابلیت دریافت شبکه های آنالوگ را داشتند که با ورود تکنولوژی جدید و پخش شبکه های دیجیتالی، گیرنده ها در مدل های دیجیتالی تولید و عرضه می شوند. از برندهای معروف در زمینه تولید این محصولات می توان به اورمدیا ( Avermedia ) ، هاپاگ ( Happauge ) ، ایکس ویژن ( X.Vision ) ، مای جیکا ( MyGica ) ، گاندو ( Gando ) ، الگاتو ( Elgato ) ، جنیاتک ( Geniatech ) و ... نام برد. این محصولات با توجه به مدلشان قابلیت پشتیبانی و اجرا در سیستم عامل های ویندوز و Mac Os را دارند.

 • گیرنده دیجیتال تلویزیون
  گیرنده دیجیتال تلویزیون

  خرید انواع گیرنده دیجیتال تلویزیون ستاپ باکس Set-top box در مدل های T و T2 با کیفیت Full HD - بهترین و ارزان ترین قیمت ها در فروشگاه اینترنتی مدیافو

 • آنتن
  آنتن

  بررسی، مقایسه و فروش اینترنتی انواع آنتن گیرنده دیجیتال ، آنتن رومیزی، آنتن تلسکوپی، آنتن اکتیو و ...

نمایش 1 - 14 از 14 آیتم
 • گیرنده دیجیتال موبایل وایرلس تی وی زن Tivizien Mobi T2
  تومان 0 موجود نیست
  موجود نیست
  گیرنده دیجیتال موبایل و تبلت وایرلس پشتیبانی از شبکه های دیجیتال T و T2 تماشای شبکه های دیجیتال بدون اینترنت دارای باطری قابل تعویض و قابل شارژ
 • گیرنده دیجیتال پروویژن Provision Sky TV UT-8 New
  تومان 0 موجود نیست
  موجود نیست
  گیرنده دیجیتال USB و Mico USB قابل استفاده بر روی موبایل و لپتاپ نسل گیرنده دیجیتال DVB-T
 • گیرنده دیجیتال پروویژن Provision PadTV PV120
  تومان 0 موجود نیست
  موجود نیست
  گیرنده دیجیتال USB و Mico USB قابل استفاده بر روی موبایل ، تبلت و لپتاپ نسل گیرنده دیجیتال DVB-T
 • آنتن رومیزی فروزش اکتیو مشکی
  تومان 0 موجود نیست
  موجود نیست
  آنتن رومیزی اکتیو دارای تقویت کننده سیگنال پشتیبانی از سیگنال دیجیتال و آنالوگ پشتیبانی از باند فرکانسی UHF - VHF - FM دارای رابط استاندارد آنتن و بدون نیاز به تبدیل مناسب برای انواع محیط های خانگی و تجاری
 • آنتن رومیزی هانی 2015
  تومان 0 موجود نیست
  موجود نیست
  آنتن رومیزی هانی مدل 2015 یک آنتن با رابط آنتن استاندارد RF و مناسب برای اتصال به انواع تلویزیون ، گیرنده دیجیتال تلویزیون و کامپیوتر و لپتاپ می باشد. این آنتن دارای تقویت کننده سیگنال دیجیتال می باشد که توسط یک برق USB تغذیه می شود.
 • آنتن رومیزی فروزش Galaxy
  تومان 0 موجود نیست
  موجود نیست
  Galaxy Antenna آنتن رو میزی قابلیت اکتیو و تقویت کنندگی بدنه پلاستیکی مشکی رنگ
 • گیرنده دیجیتال موبایل پروویژن Provision PadTV PV130
  تومان 0 موجود نیست
  موجود نیست
  گیرنده دیجیتال اندرویدی موبایل و تبلت اتصال از طریق USB Type-C گیرنده دیجیتال DVB-T
 • گیرنده دیجیتال مانیتور و تلویزیون DVB-T2 VGA-HDMI-AV
  تومان 0 موجود نیست
  موجود نیست
  گیرنده دیجیتال مخصول مانیتور و تلویزیون DVB-T2 مانند هر گیرنده دیجیتالی قابلیت دریافت شبکه دیجیتال را دارد. تفاوت این محصول با سایر گیرنده ها، قابلیت اتصال مستقیم به انواع مانیتور توسط پورت VGA و اصطلاحا قابلیت تبدیل مانیتور به تلویزیون است.
 • گیرنده دیجیتال مای جیکا MyGica DVB-T T119
  تومان 0 موجود نیست
  موجود نیست
  گیرنده دیجیتال MyGica DVB-T T119 یک گیرنده دیجیتال USB مخصوص لپ تاپ و کامپیوتر با قابلیت ویژه اتصال به موبایل و تبلت اندرویدی توسط تبدیل Micro usb به OTG می باشد. گیرنده دیجیتال مای جیکا T119 قابلیت نصب در تمامی ویندوز ها (Xp-7-8-10) و اندروید نسخه 4.1 به بالا را دارد.
 • گیرنده دیجیتال موبایل مای جیکا MyGica Pad TV PT-360
  تومان 0 موجود نیست
  موجود نیست
  گیرنده دیجیتال موبایل مای جیکا MyGica Pad TV PT360 گیرنده دیجیتال اندروید موبایل و تبلت با قابلیت پشتیبانی از DVB-T2 می باشد که قابلیت پخش تمامی شبکه های دیجیتال تلویزیون بر روی موبایل و تبلت بدون نیاز به اینترنت را به شما می دهد. گیرنده دیجیتال مای جیکا PT360 از طریق پورت Micro USB به موبایل و تبلت وصل می شود که موبایل یا تبلت باید از حداقل پردازنده 1.5...
 • گیرنده دیجیتال وایرلس مای جیکا MyGica WiTV
  تومان 0 موجود نیست
  موجود نیست
  گیرنده دیجیتال وایرلس MiGica WiTV، یک گیرنده دیجیتال مخصوص موبایل و تبلتبا قابلیت پشتیبانی از سیستم عامل اندروید و iOS می باشد. اتصال این گیرنده با موبایل از طریق WiFi می باشد و قابلیت پخش تمامی شبکه های دیجیتال بدون نیاز به اینترنت را دارد. این گیرنده از یک باطری داخلی با قابلیت کارکرد تا 3 ساعت را دارد.
 • گیرنده دیجیتال وایرلس مای جیکا MyGica WiTV T2
  3 دیدگاه
  تومان 0 موجود نیست
  موجود نیست
  گیرنده دیجیتال وایرلس MiGica WiTV T2، گیرنده دیجیتال T2 مخصوص تمامی موبایل و تبلت های با سیستم عامل Android و iOS می باشد که قابلیت دریافت تمامی شبکه های دیجیتال در فرکانسهای T و T2 را بدون نیاز به اینترنت را دارد. اتصال این گیرنده با موبایل و تبلت از طریق WiFi می باشد. این گیرنده از باطری داخلی با قابلیت شارژ و جدا شدن استفاده می کند.
 • گیرنده دیجیتال جنیاتک Geniatech eyetv T2
  1 دیدگاه
  تومان 0 موجود نیست
  موجود نیست
  گیرنده دیجیتال Geniatech eyetv T2 یک گیرنده دیجیتال اکسترنال مخصوص لپ تاپ و کامپیوتر قابلیت دریافت و پخش شبکه های دیجیتال تلویزیون با پشتیبانی از DVB-T2 و بدون نیاز به اینترنت می باشد. همچنین این گیرنده قابلیت دریافت کانالهای دیجیتال (T2 HEVC (h.265 را دارد. این گیرنده دیجیتال از سیستم عامل های Windows و Mac OS X پشتیبانی می کند و یک محصول جذاب برای تمام...
 • گیرنده دیجیتال موبایل مای جیکا MyGica Pad TV PT-115
  تومان 0 موجود نیست
  موجود نیست
  گیرنده دیجیتال موبایل MyGica Pad TV PT-115 یک گیرنده دیجیتال اندرویدی مخصوص موبایل و تبلت می باشد که توسط آن می توانید تمام کانال های دیجیتال تلویزیون را بر روی موبایل و تبلت خود بدون نیاز به اینترنت مشاهده کنید. نرم افزار مخصوص این گیرنده، نرم افزار PAD TV HD می باشد که قابل دریافت از Play Store است.
نمایش 1 - 14 از 14 آیتم

گیرنده دیجیتال DVB-T جایگزین گیرنده آنالوگ شده است. این گیرنده ها سیگنال دیجیتال را از آنتن دریافت کرده و با کیفیت عالی و بدون برفک پخش می کند. در حال حاضر این گیرنده های در دو مدل DVB-T و DVB-T2 در ایران موجود می باشند.گیرنده های دیجیتال در مدل های مختلف گیرنده دیجیتال تلویزیون ( ستاپ باکس Set-top Box ) ، گیرنده دیجیتال کامپیوتر و لپ تاپ USB ، گیرنده دیجیتال موبایل و تبلت و گیرنده دیجیتال خودرو اشاره کرد. از مزایای گیرنده دیجیتال می توان به تعداد کانال بیشتر، صدا و تصویر شفاف و بدون نویز، پخش تصاویر با کیفیت HD، راهنمای الکترونیکی برنامه ها(EPG) و ... اشاره کرد. در مدیافو می توانید انواع گیرنده دیجیتال را با بهترین قیمت و گارانتی خریداری کنید.

منو

مقایسه 0