گیرنده دیجیتال 

 • گیرنده دیجیتال موبایل
  گیرنده دیجیتال موبایل

  گیرنده دیجیتال موبایل و تبلت یا همان Mobile DVB-T ، وظیفه دریافت سیگنال دیجیتال تلویزیونی و پخش آن ها را بر روی موبایل و تبلت بدون نیاز به اینترنت را دارد. این گیرنده ها، با توجه به مدلشان بر روی سیستم عامل اندروید و iOS پشتیبانی می شوند و توسط نرم افزار مخصوص ان سیستم عامل قابلیت نمایش شبکه های دیجیتال را دارند. از معروف ترین برند های گیرنده دیجیتال موبایل و تبلت می توان به اورمدیا ( Avermedia ) ، تیویزن ( Tivizen ) ، الگاتو ( Elgato ) ، مای جیکا ( MyGica ) و گاندو ( Gando ) نام برد که دارای محصولات متنوعی در این شاخه می باشند.

 • گیرنده دیجیتال کامپیوتر و لپتاپ
  گیرنده دیجیتال...

  گیرنده دیجیتال لپتاپ و کامپیوتر که عموما به صورت گیرنده دیجیتال USB و اکسترنال می باشند، یک سخت افزار دارای تیونر داخلی می باشد که بدون نیاز اینترنت و تنها با یک آنتن و نرم افزار قابلیت دریافت و پخش شبکه های دیجیتال را برعهده دارد. در گذشته گیرنده های تلویزیونی قابلیت دریافت شبکه های آنالوگ را داشتند که با ورود تکنولوژی جدید و پخش شبکه های دیجیتالی، گیرنده ها در مدل های دیجیتالی تولید و عرضه می شوند. از برندهای معروف در زمینه تولید این محصولات می توان به اورمدیا ( Avermedia ) ، هاپاگ ( Happauge ) ، ایکس ویژن ( X.Vision ) ، مای جیکا ( MyGica ) ، گاندو ( Gando ) ، الگاتو ( Elgato ) ، جنیاتک ( Geniatech ) و ... نام برد. این محصولات با توجه به مدلشان قابلیت پشتیبانی و اجرا در سیستم عامل های ویندوز و Mac Os را دارند.

 • گیرنده دیجیتال تلویزیون
  گیرنده دیجیتال تلویزیون

  خرید انواع گیرنده دیجیتال تلویزیون ستاپ باکس Set-top box در مدل های T و T2 با کیفیت Full HD - بهترین و ارزان ترین قیمت ها در فروشگاه اینترنتی مدیافو

 • آنتن
  آنتن

  بررسی، مقایسه و فروش اینترنتی انواع آنتن گیرنده دیجیتال ، آنتن رومیزی، آنتن تلسکوپی، آنتن اکتیو و ...

نمایش 1 - 14 از 14 آیتم
نمایش 1 - 14 از 14 آیتم

گیرنده دیجیتال و کاربرد آن

گیرنده دیجیتال یا همان DVB-T جایگزین گیرنده آنالوگ شده است. این گیرنده ها سیگنال دیجیتال را از آنتن دریافت کرده و بعد پردازش خروجی تصویر را بر روی صفحه نمایش پخش می کند. از مزایای گیرنده دیجیتال می توان به تعداد کانال بیشتر، صدا و تصویر شفاف و بدون نویز، پخش تصاویر با کیفیت HD، راهنمای الکترونیکی برنامه ها(EPG) و ... اشاره کرد. گیرنده های دیجیتال در مدل های مختلف گیرنده دیجیتال تلویزیون، گیرنده دیجیتال کامپیوتر و لپ تاپ USB ، گیرنده دیجیتال موبایل و تبلت و گیرنده دیجیتال خودرو اشاره کرد.در حال حاضر این گیرنده های در دو مدل DVB-T و DVB-T2 در ایران موجود می باشند.

گیرنده دیجیتال تلویزیون

گیرنده دیجیتال تلویزیون که به ستاپ باکس Settop box هم معروف است ، قابلیت اتصال به انواع تلویزیون قدیمی و جدید و پخش شبکه های دیجیتال تلویزیونی را دارد. این گیرنده در مدل های مختلف HD و DVB-T و DVB-T2 با برندهای مطرحی مانند ایکس ویژن Xvision ، دنای ، مکسیدر ، گاندو ، پروویژن و کسرا تولید می شوند. ستاپ باکس های امروزی همگی دارای خروجی HDMI و آنالوگ می باشند. بعضی از این گیرنده ها خروجی صدای دیجیتال هم دارند. شما می توانید انواع گیرنده دیجیتال تلویزیون را به صورت اینترنتی با ارانتی معتبر از فروشگاه مدیافو خریداری کنید. 

گیرنده دیجیتال usb

گیرنده دیجیتال کامپیوتر usb ، یک گیرنده مخصوص کامپیوتر و لپتاپ با سیستم عامل های ویندوز یا Mac OS یا لینوکس است. گیرنده دیجیتال USB عموما با ظاهری فلش مانند تولید می شوند. این گیرنده ها در مدل های مختلف با قابلیت اتصال آنتن مستقیم یا با تبدیل و با گیرندگی ها و کیفیت های متفاوت تولید می شوند. گیرنده ه های USB تحت نرم افزار قابلیت دریافت و پخش شبکه های دیجیتال را دارند که نرم افزار ToTal Media از معروف ترین نرم افزارهای گیرنده های دیجیتال کامپیوتر است. از معروف ترین برند های تولید کننده این گیرنده می توان به مای جیکا MyGica ، پروویژن ، گاندو ، جنیاتک ، اورمدیا و الگاتو Elgato اشاره کرد. شما می توانید انواع گیرنده دیجیتال USB را از فروشگاه مدیافو با گارانتی معتبر خریداری کنید.

گیرنده دیجیتال موبایل

گیرنده دیجیتال موبایل یا همان Mobile DVB-T یک گیرنده مخصوص انواع موبایل و تبلت است. این گیرنده در مدل های گیرنده دیجیتال اندرویدی و iOS تولید می شود. این دستگاه ها در مدل های مختلف با قابلیت اتصال مستقیم یا وایرلس به موبایل و تبلت متصل می شوند. گیرنده های با اتصال مستقیم در مدل های Micro USB ، Typpe C و Lightining که مخصوص آیفون و آیپد است تولید می شود. از برندهای معروف گیرنده دیجیتال موبایل می توان به مای جیکا ، پروویژن ، الگاتو ، جنیاتک ، اورمدیا و گاندو اشاره کرد. 

گیرنده دیجیتال خودرو

گیرنده دیجیتال خودرور یک گیرنده دیجیتال مخصوص ماشین است. این گیرنده در مدل ها و برندهای متفاوتی تولید می شوند که قابلیت استفاده در انواع مشاین ها را دارد. بعضی از این گیرنده ها دارای صفحه نمایش LCD و بعضی بدون صفحه نمایش هستند. گیرنده دیجیتال خودرو دارای آنتن تقویت شده هستند که گیرندگی و تماشای شبکه های دیجیتال در سرعت بالا را ممکن می سازند. از برندهای معروف گیرنده دیجیتال خودرو می تواند به مکسیدر اشاره کرد که قیمت و کیفیت مناسبی دارد. 

منو

مقایسه 0