مبدل HDMI به SDI 

نمایش 1 - 7 از 7 آیتم
نمایش 1 - 7 از 7 آیتم

تبدیل HDMI به SDI

دستگاه تبدیل HDMI به SDI یا همان HDMI to SDI Converter ، قابلیت تبدیل خروجی HDMI دستگاه پخش ویدئویی به پورت SDI را دارد. از این مبدل برای اتصال دستگاه های پخش ویدئویی با خروجی HDMI مانند میکسر تصویر ، لپتاپ ، دوربین و ... به صفحه نمایش یا رکوردر و میکسر با ورودی SDI استفاده می شود. یکی از پرکاربردترین استفاده ها از این مبدل برای اتصال دوربین ها به میکسر و تلویزیون های با ورودی SDI است. 

انواع مبدل HDMI به SDI

تبدیل HDMI به SDI در مدل هاو کیفیت های مختلفی تولید می شوند. دسته ای از این مبدل ها قابلیت پشتیبانی از تصاویر 4K ، دسته ای دیگر قابلیت پشتیبانی از 6G-SDI و بعضی دیگر قابلیت پشتیبانی از 3G-SDI را دارند. همچنین بعضی از مبدل های HDMI to SDI قابلیت انتقال تصویر تا 100 متر توسط یک کابل SDI را فراهم می کنند اما دستگاه های ضعیف تر این امکان را ندارند. از معروف ترین تولید کنندگان این مبدل ها می توان به بلک مجیک Blackagic Design ، دیتا ویدئو ِData Video ، لنکنگ Lenkeng و فرانت و وی کینگ  اشاره کرد.

بهترین قیمت و خرید تبدیل HDMI به SDI

همانطور که گفتیم این مبدل ها با کیفیت ها و مدل های مختلفی تولید می شوند. برای خرید یک مبدل HDMI به SDI باید اول نیاز خود را شناسایی کنید. اینکه چه کیفیتی نیاز دارید و مورد دوم و مهم اینکه از کدام نسخه SDI باید استفاده کنید. دستگاه پخش شما از 3G-SDI یا 6G-SDI و یا 12G-SDI پشتیبانی می کند؟ در فروشگاه اینترنتی مدیافو تمام دستگاه های تبدیل HDMI to SDI با برندها معتبر و متنوع و گارانتی معتبر به فروش می رسد. شما می توانید بعد از بررسی دقیق محصولات و مقایسه آنها با یکدیگر یک انتخاب مناسب داشته و آن را با قیمت مناسب از Mediafo خریداری کنید. 

منو

مقایسه 0