دانگل انتقال صدا 

نمایش 1 - 2 از 2 آیتم
 • دانگل انتقال صدای بلوتوث Audio Bluetooth 2-1
  فعلا موجود نیست موجود نیست
  موجود نیست
  دانگل انتقال صدای Bluetooth Audio Transmitter and Receiver 2-1 قابلیت دریافت و انتقال صدا توسط سیستم بلوتوث را دارد. توسط این دانگل قادر خواهید بود تا هم از طریق موبایل، تبلت ، لپتاپ و کامپیوتر صدا را به اسپیکر و دستگاه های پخش کننده خود ارسال کنید و هم می توانید صدا را از دستگاه پخش کننده مانند تلویزیون، ضبط و ... به هدفون بلوتوث یا اسپیکر خود منتقل...
 • دانگل انتقال صدای وایرلس EZCast Audio

  EZCAST

  فعلا موجود نیست موجود نیست
  موجود نیست
  دانگل EZCast Audio، اولین دانگل انتقال صدا از طریق وایرلس شرکت EZCast می باشد. توسط این دانگل می توانید صدا را از موبایل، تبلت، لپتاپ و کامپیوتر به صورت بی سیم و از طریق شبکه WiFi به دستگاه پخش خود ارسال کنید. EZCast Audio از نرم افزار ایزدکست پشتیبانی می کند و تحت سیستم عامل عای iOS، اندروید، ویندوز و Mac پشتیبانی می شود.
نمایش 1 - 2 از 2 آیتم

دانگل انتقال صدا ، به سخت افزاری گفته می شود که قابلیت انتقال صدا به صورت بی سیم توسط سیستم بلوتوث یا WiFi از دستگاه فرستنده مانند موبایل ، تبلت ، کامپیوتر و لپتاپ و ... به دستگاه پخش مانند اسپیکر یا هدفون را دارد. این دانگل های به صورت های فرستنده یا گیرنده و یا ترکیب هردو تولید می شوند.  دانگل های انتقال بلوتوث عموما ارزان قیمت تر و پرکاربرد تر بوده و دانگل های انتقال صدای وایرلس WiFi حرفه ای تر و گران قیمت تر می باشند. مدیافو سعی کرده است تا محصولات متنوع و با کیفیت از این شاخه را در اختیار کاربران قرار دهد.

منو

مقایسه 0