دانگل انتقال صدا 

نمایش 1 - 2 از 2 آیتم
 • دانگل انتقال صدای بلوتوث Audio Bluetooth 2-1
  تومان 0 موجود نیست
  موجود نیست
  دانگل انتقال صدای Bluetooth Audio Transmitter and Receiver 2-1 قابلیت دریافت و انتقال صدا توسط سیستم بلوتوث را دارد. توسط این دانگل قادر خواهید بود تا هم از طریق موبایل، تبلت ، لپتاپ و کامپیوتر صدا را به اسپیکر و دستگاه های پخش کننده خود ارسال کنید و هم می توانید صدا را از دستگاه پخش کننده مانند تلویزیون، ضبط و ... به هدفون بلوتوث یا اسپیکر خود منتقل...
 • دانگل انتقال صدای وایرلس EZCast Audio
  تومان 0 موجود نیست
  موجود نیست
  دانگل EZCast Audio، اولین دانگل انتقال صدا از طریق وایرلس شرکت EZCast می باشد. توسط این دانگل می توانید صدا را از موبایل، تبلت، لپتاپ و کامپیوتر به صورت بی سیم و از طریق شبکه WiFi به دستگاه پخش خود ارسال کنید. EZCast Audio از نرم افزار ایزدکست پشتیبانی می کند و تحت سیستم عامل عای iOS، اندروید، ویندوز و Mac پشتیبانی می شود.
نمایش 1 - 2 از 2 آیتم

دانگل انتقال صدا ، به سخت افزاری گفته می شود که قابلیت انتقال صدا به صورت بی سیم توسط سیستم بلوتوث یا WiFi از دستگاه فرستنده مانند موبایل ، تبلت ، کامپیوتر و لپتاپ و ... به دستگاه پخش مانند اسپیکر یا هدفون را دارد. این دانگل های به صورت های فرستنده یا گیرنده و یا ترکیب هردو تولید می شوند.  دانگل های انتقال بلوتوث عموما ارزان قیمت تر و پرکاربرد تر بوده و دانگل های انتقال صدای وایرلس WiFi حرفه ای تر و گران قیمت تر می باشند. مدیافو سعی کرده است تا محصولات متنوع و با کیفیت از این شاخه را در اختیار کاربران قرار دهد.

منو

مقایسه 0