مبدل Mini DisplayPort به HDMI 

نمایش 1 - 4 از 4 آیتم
 • مبدل Mini DisplayPort به HDMI بافو BAFO BF-2611
  تومان 0 موجود نیست
  موجود نیست
  مبدل BAFO BF-2611 قابلیت تبدیل Mini DisplayPort به HDMI با رزولوشن 4K و پشتیبانی از تصاویر 3D را دارد. 
 • مبدل Mini DisplayPort به HDMI بافو BAFO BF-2614
  تومان 0 موجود نیست
  موجود نیست
  مبدل Mini DisplayPort به HDMI بافو BF-2614 ، قابلیت تبدیل Mini DisplaPort به HDMI با رزولوشن 1080p با قابلیت اتصال به خروجی انواع لپتاپ مانند Macbook Pro و کارت های گرافیک و انتقال ویدئو به انواع صفحه نمایش مانند تلویزیون ، مانیتور و ویدئو پروژکتور را دارد. مبدل Bafo BF-2614 دارای بدنه ای پلاستیکی سفید رنگ به طول 19 سانتی متر و بدون نیاز به نصب درایور و...
 • مبدل Mini DisplayPort به HDMI اکتیو فرانت Faranet
  تومان 0 موجود نیست
  موجود نیست
  تبدیل Mini DisplayPort به HDMI پشتیبانی از تصاویر 4K و 3D پشتیبانی از قابلیت اکتیو جهت multi screen
 • مبدل Mini DisplayPort به HDMI اکتیو بافو BAFO BF-2653
  تومان 0 موجود نیست
  موجود نیست
  مبدل BAFO BF-2653 ، یک تبدیل کابلی Mini DisplayPort به HDMI  اکتیو با پشتیبانی از رزولوشن 4K و مناسب برای همه دستگاه های حرفه ای و معمولی می باشد.
نمایش 1 - 4 از 4 آیتم

مبدل و تبدیل Mini DisplayPort به HDMI قابلیت تبدیل خروجی ویدئویی Mini DP انواع گرافیک و لپتاپ به HDMI را دارد. این مبدل که با نام تبدیل MiniDP به HDMI هم شناخته می شود در مدل های مختلف با کیفیت ها و کارایی های مختلف تولید می شوند. از این مبدل های برای اتصال خروجی گرافیک دستگاه ها مانند انواع لپتاپ Macbook یا محصولات Surface شرکت مایکروسافت و انواع کارت های گرافیک به صفحه نمایش با ورودی HDMI استفاده می شود. عموما مبدل Mini DisplayPort به HDMI با توجه به مدل آن از رزولوشن های 1080p یا 4k پشتیبانی می کنند و باید با توجه به دستگاه پخش و صفحه نمایش خود محصول مورد نظر را انتخاب کنید. در ضمن این مبدل ها در دو نوع اکتیو ( Active ) و معمولی ( Passive ) تولید می شوند . عموما مدل های اکتیو برای گرافیک های مورد استفاده برای ویدئو وال مانند گرافیک های متروکس یا کارت گرافیک های سری NVS یا کارت گرافیک های سری AMD Eyefinity استفاده می شوند. 

منو

مقایسه 0