کابل افزایش طول USB 

نمایش 1 - 9 از 9 آیتم
نمایش 1 - 9 از 9 آیتم

افزایش طول USB با نام هایی مانند افزایش دهنده طول USB ، کابل افزایش طول USB ، اکستندر USB و USB Extension Cable شناخته می شود. از این محصولات برای افزایش طول USB در هر محیطی استفاده می شود . این افزایش دهنده ها در 2 مدل کابل افزایش طول USB و اکستندر USB توسط تولید می شوند. برای افزایش طول USB تا 20 متر می توان از کابل افزایش طول USB استفاده کرد.

کابل های افزایش طول در متراژهای 1.5 ، 3 ، 5 ، 10 ، 15 و 20 متری تولید می شوند. این کابل ها دارای یک سر نر و یک سر ماده برای اتصال به کابل USB دستگاه هستند. کابل افزایش 10 متری و بالاتر باید از نوع اکتیو باشند تا بتواند دیتا را به خوبی منتقل کند.

یکی دیگر از روش های افزایش طول USB استفاده از اکستندر توسط LAN است. این دستگاه ها از یک فرستنده و یک گیرنده تشکیل شده است که توسط یک کابل شبکه RJ45 به یکدیگر متصل شده و رابط USB را از این طریق افزایش می دهند. برای افزایش USB از طول 20 متر به بالا باید از این نوع اکستندر استفاده کرد. این دستگاه ها در مدل های مختلف 30 متری ، 50 متری و 100 متری تولید می شوند که از برندهای مطرح تولید کننده آن می توان به بافو ، لایمستون و فرانت اشاره کرد.

منو

مقایسه 0