کابل افزایش طول USB 

نمایش 1 - 4 از 4 آیتم
نمایش 1 - 4 از 4 آیتم

کاربرد انواع افزایش دهنده طول USB

افزایش USB با نام هایی مانند افزایش دهنده طول USB ، کابل افزایش طول USB ، اکستندر USB و USB Extension Cable شناخته می شود. از این محصولات برای افزایش طول USB در هر محیطی استفاده می شود . این افزایش دهنده ها در 2 مدل کابل افزایش طول USB و اکستندر USB توسط کابل شبکه RJ45 تولید می شوند. از افزایش طول USB برای افزایش متراژ رابط USB از نیم متری و 1.5 متر تا متراژ های 100 متر و بیشتر استفاده می شود. هرچه طول افزایش دهنده بیشتر شود باید از محصول با کیفیت تری استفاده کرد. به عنوان مثال کابلی که برای افزایش رابط یک دوربین وبکم استفاده می شود به مراتب باید قوی تر و با کیفیت تر از کابلی باشد که برای اتصال یک فلش مموری استفاده می شود. 

کابل افزایش طول USB

برای افزایش طول USB تا 20 متر می توان از کابل افزایش طول USB استفاده کرد. کابل های افزایش طول در متراژهای 1.5 ، 3 ، 5 ، 10 ، 15 و 20 متری تولید می شوند. این کابل ها دارای یک سر نر و یک سر ماده برای اتصال به کابل USB دستگاه هستند. کابل افزایش 10 متری و بالاتر باید از نوع اکتیو باشند تا بتواند دیتا را به خوبی منتقل کند. هرچه متراز کابل افزایش طول بیشتر شود باید از کابل با کیفیت تر و برند معتبر تری استفاده کرد . از برندهای معتبر تولید کننده کابل افزایش طول USB می تواند به بافو ، فرانت ، کی نت پلاس و دایو اشاره کرد. 

افزایش USB روی LAN

یکی دیگر از روش های افزایش طول USB استفاده از اکستندر توسط LAN است. این دستگاه ها از یک فرستنده و یک گیرنده تشکیل شده است که توسط یک کابل شبکه RJ45 به یکدیگر متصل شده و رابط USB را از این طریق افزایش می دهند. برای افزایش USB از طول 20 متر به بالا باید از این نوع اکستندر استفاده کرد. این دستگاه ها در مدل های مختلف 30 متری ، 50 متری و 100 متری تولید می شوند که از برندهای مطرح تولید کننده آ« می توان به بافو ، لایمستون و فرانت اشاره کرد.

قیمت و خرید انواع کابل افزایش USB

برای خرید یک افزایش دهنده USB باید اول طول کابلی که نیاز دارید را مشخص کنید. بعد از آن باید دستگاهیی که به این کابل وصل می شود را بررسی کنید تا کابل متناسب با آن تهیه کنید. به عنوان مثال برای اتصال بک دوربین وبکم یا یک کارت کپچر باید از کابل بره مراتب با کیفیت تری نسبت به یک کابل افزایش برای اتصال فلش مموری یا موس و کیبورد استفاده کرد. . البته هرچه کیفیت کابل بالاتر باشد هزینه بالاتری هم دارد. قیمت این کابل ها بستگی به کیفیت و برند تولید کننده شان دارد. در فروشگاه اینترنتی مدیافو می توانید انواع کابل افزایش USB و اکستندر USB تحت کابل شبکه را با کیفیت خوب ، جنس اصلی و برند معتبر تهیه کنید. 

منو

مقایسه 0