رکوردر و کپچر EZCap 292

280

جدید

کپچر کارت EZCap 292 ، یک رکوردر و کارت کپچر حرفه ای مخصوص دستگاه های تصویربرداری پزشکی و پروزه های ویدئویی حرفه ای می باشد. رکوردر ایزی کپ 292 قابلیت شناسایی خودکار سیگنال و کپچر تصاویر ویدئویی و عکس برداری از تصاویر با کیفیت بالا بر روی فلش یا هارد اکسترنال را دارد. 

جزییات بیشتر

بزودی موجود می شود

این محصول در انبار موجود نیست

اضافه به مقایسه

دریافت قیمت و مشاور تلفنی رایگان
Bookmark and Share
 
بررسی تخصصی

بررسی رکوردر EZCap 292

رکوردر یا کارت کپچر EZCap 292 یکی از بهترین و کامل ترین کپچر کارت های مخصوص دستگاه های تصویر برداری پزشکی با کیفیت بالا می باشد. این رکوردر قابلیت ضبط و کپچر تصاویر با کیفیت بالای Full HD و همچنین عکسبرداری تصاویر با کیفیت بالا بر روی فلش و هارد اکسترنال را دارد. ورودی های متنوع SDI ، DVI ، VGA و HDMI به همراه یک صفحه نمایش 4.3 اینچی نیاز شما به دستگاه های دیگر برای تبدیل پورت ه و کپچر تصاویر را از بین می برد و شما بی نیاز از هر دستگاهی براحتی  با این رکوردر می توانید تصاویر خود را  کپچر کنید. از دیگر مزیت های این رکوردر برخورداری از یک رابط USB 3.0 می باشد که امکان اتصال به سیستم و کنترل تصاویر تحت نرم افزار های پزشکی را فراهم کرده است. در ادامه قصد داریم تا کمی دقیق تر به این کپچر کارت و رکوردر حرفه ای بپردازیم تا با کارایی های آن بیشتر آشنا شوید. 

بررسی اتصالات و بدنه کپچر کارت

رکوردر و کپچر کارت ایزی کپ 292 از دو بخش پنل جلو و پنل عقب تشکیل شده است که پنل جلو شامل صفحه نمایش و دکمه های کاربردی و پشت بدنه شامل اتصالات ویدئویی و کنترلر تشمیل شده است. در ابتدا می خواهیم اتصالات پشت بدنه را بررسی کنیم :

ورودی - خروجی آنالوگ : دو نوع ورودی-خروجی آنالوگ برای این محصول طراحی شده است. یک ورودی خروجی Component یا همان YPbPr و یک ورودی خروجی آنالوگ Composite یا همان فیش زرد رنگ معروف ! شما می توانید انواع دستگاه ویدئویی با خروجی تصویر آنالوگ Component یا Composite را به این رکوردر وصل کنید تصویر را پردازش و کپچر کنید. همچنین از خروجی تصویر آنالوگ می توانید به انواع تلویزیون و صفحه نمایش دیگر برای مشاهده تصاویر استفاده کنید. 

ورودی-خروجی HDMI : یک ورودی و یک خروجی HDMI با قابلیت انتقال صدا و تصویر با رزولوشن 1080p برای این دستگاه طراحی شده است که شما می توانید انواع دستگاه ویدئویی مانند دستگاه پزشکی ، میکسر تصویر ، دوربین فیلمبرداری ، دستگاه DVR و ... را به رکوردر وصل کنید و تصاویر را مشاهده و کپچر کنید. از خروجی HDMI هم برای اتصال به نمایشگرها یا دستگاه های پخش دیگر می توان استفاده کنید.

ورودی-خروجی SDI : برخورداری از ورودی و خروجی SDI این دستگاه را از بسیاری رکوردرهای دیگر متمایز کرده است. بسیاری از دستگاه های پزشکی یا ویدئویی دارای خروجی SDI می باشند که شا می توانید بدون استفاده از مبدل به صورت مستقیم به ایت دستگاه وصل کرده و تصاویر را پردازش و کپچر کنید. خروجی SDI هم برای اتصال به دستگاه های دیگر مانند مانیتور استفاده می شودتا کاربر بتواند تصویر ورودی را بر روی صفحه نمایش به صورت Full Screen یا تمام صفحه ببیند. خروجی های تصاویر از این جهت ارزشمد هستند که شما را از یک اسپلیتر یا تبدیل 1 به 2 بی نیاز می کند و شما می توانید یک نمونه از تصویر ورودی به صفحه نمایش بزرگ تر یا دستگاه پخش دیگر انتقال دهید. 

ورودی VGA : یکی از رابط های کاربردی ورودی تصویر VGA است. کپچر ها و رکوردرهای با ورودی VGA بسیار کمیاب هستند ولی EZCap 292 با طراحی یک ورودی وی جی ای تبدیل بک یک رکوردر VGA یا کارت کپچر با ورودی VGA شده است که بسیار کاربردی می باشد. این ورودی باعث می شود دیگر شما نیاز به یک مبدل برای تبدیل VGA به AV یا HDMI نداشته باشید و بتوانید تصویر خورد را به صورت مستقیم از VGA کپچر کنید. این ورودی نه تنها برای دتگاه های پزشکی بلکه برای کپچر و ضبط تصاویر دستگاه های صنعتی یا دستگاه های ویدئویی دیگر مانند خروجی کارت گرافیک یا دستگاه DVR و ... بسیار کاربردی خواهد بود. 

ورودی DVI : از دیگر رابط های پرکاربرد مخصوصا برای دستگاه های پزشکی ورودی DVI است. کارت کپچر EZCap 292 دارای یک ورودی DVI می باشد که امکان اتصال انواع دستگا های پزشکی ، صنعتی و ویدئویی با خروجی DVI ، بدون نیاز به تبدیل به این رکوردر و کپچر را فراهم می کند. کارت کپچر و رکوردر DVI یکی از نیازهای کاربردی کاربران می باشد که مانند رکوردر و کپچر کارت VGA بسیار کمیاب و نادر است که به همین دلیل طراحی ورودی DVI یک امتیاز مثبت دیگر برای این محصول به حساب می آید. 

ورودی - خروجی Line : یک ورودی Line برای این کپچر کارت در نظر گرفته شده است که امکان اتصال انواع منابع صوتی به این دستگاه را امکانپذیر می کند. ورودی صدای Line با جک 3.5 میلی متری این قابلیت را می دهد تا صدا را از یک منبع صوتی بر روی تصاویر با ورودی تصویر Composite ، Component یا تصاویر VGA و DVI قرار دهید و آن را ضبط کنید. همچنین می توانید بر روی HDMI و SDI هم که خودشان قابلیت انتقال صدا و تصویر را دارند ، توسط رابط Line صدای جداگانه به آنها اضافه کنید. خروجی Line که در زیر ورودی قرار گرفته قابلیت پخش صدا بر روی هدفون و اسپیکر را دارد و می توانید صدای ورودی را با وضوح بالا گوش کنید. 

ورودی Mic : ورودی میکروفون امکان اتصال میکروفون با جک 3.5 میلی متری و ضبط صدا بر روی تصویر را فراهم می کند. این ورودی برای ضبط تصاویر و ویدئوهای آموزشی ، سمینارها و همایش ها ، انتقال نکات آموزشی و کلیدی بر روی تصویر بسیار کاربردی خواهد بود. 

پورت های دیگر : در پشت بدنه یک رابط RS-232 برای اتصال کنترلرها ! 1 رابط Read HDD برای مشاهده و انتقال فایلهای کپچر شده داخل هارد طراحی شده است. یک ورودی IR هم برای اتصال به ریموت کنترل قرار دارد. 

اتصالات کارت کپچر EZCap 292

در جلوی بدنه دکمنه های کاربردی رکوردرEZCap 292 طراحی شده است. این دکمه ها شامل دکمه ضبط ، پخش فیلم ضبط شده ، حذف فیلم و تصاویر ضبط شده ، دکمه های ویدئو و عکس های کپچر شده ، دکمه منو و ... طراحی شده است. رابط کاربری ایزدکپ 292 بسیار ساده و راحت است و حتی مبتدی ترین کاربرها هم به راحتی می توانند با آن کار کنند و نیاز به آموزش خاصی ندارد. 

صفحه نمایش : یک صفحه نمایش 4.3 اینچی در جلوی بدنه قرار دارد که تصاویر ورودی را می توانید بر روی آنها مشاهده کنید. استفاده از LCD برای یک رکوردر از نواوری های EZCap برای این محصول می باشد که بسیار کاربردی است. شما می توانید براحتی سیگنال ورودی را مشاهده کرده و هر زمان که لازم است تصاویر را ضبط و بر روی صفحه نمایش مشاهده کنید. البته شما می توانید از خروجی تصاویر آنالوگ دیجیتال برای اتصال به یک صفحه نمایش بزرگتر هم استفاده کنید اما وجو یک صفحه نمایش کوچک در مکان هایی که به صفحه نمایش بزرگ دسترسی ندارید بسیار کاربردی خواهد بود. 

ضبط بر روی حافظه : به دو صورت می توان برای ضبط تصاویر این رکوردر عمل کرد . 1- استفاده از فلش و هارد اکسترنال 2-استفاده از هارد اینترنال 2.5 اینچی . استفاده از فلش و هارد اکسترنال یک روش رایج در بین رکوردر ها برای ضبط تصاویر بوده اما این بار EZCap 292 خلاقیت به خرج داده و یک درگاه برای نصب هارد اینترنال 2.5" یا همان هارد لپتاپی طراحی کرده است. هارد های اینترنال به لحاظ امنیتی ب مناسب تر است ولی تفاوتی در کیفیت و سرعت ضبط تصاویر با هارد اکسترنال و فلش ندارند. 

فرمت ضبط : تصاویر ویدئویی با فرمت MPEG-4 و کدک H.264 بر روی حافظه کپچر می شوند. این فرمت و کدک کیفیت تصاویر را حفظ کرده و با بالاترین حالت فشرده سازی می کنند تا حجم کمتری اشغال کنند. به عنوان مثال شما می توانید بر روی یک هارد 500 گیگ تصاویر ویدئویی با رزولوشن 1080×1920 تا 75 ساعت ، با رزولوشن متوسط تا 115 ساعت و با رزولوشن پایین تا 275 ساعت را ضبط کنید. عکس های گرفته شده با فرمت JPEG می باشند که یک فرمت استاندارد و همگانی بوده و قابلیت پخش در هر دستگاهی را دارند. 

بدنه فلزی دستگاه دارای ابعاد 120×172×262 میلی متر و وزن 1.6 کیلوگرم می باشد که قابلیت استفاده در هر نقطه ای را به کاربر می دهد. 

اتصالات کپچر کارت EZCap 292

مشخصات کلی کپچر کارت 

 • قابلیت رکوردر بدون نیاز به کامپیوتر
 • قابلیت اتصال به کامپیوتر توسط پورت USB 3.0
 • دارای صفحه نمایش 4.3 اینچی جهت مشاهده تصویر
 • 1 × ورودی - خروجی HDMI و SDI رزولوشن 1080p
 • 1 × ورودی خروجی تصویر آنالوگ Composite و Component
 • 1 × ورودی تصویر VGA و 1 × ورودی تصویر DVI با رزولوشن HD
 • 1 × ورودی - خروجی Line  و 1 × ورودی میکرفون ( جک 3.5 میلی متر )
 • 1× ورودی پدال پا برای عکسبرداری و تصویر برداری Foot Pedal
 • پشتیبانی از ریموت کنترل توسط اتصال کابل IR و یک رابط RS-232
 • قابلیت اتصال به کامپیوتر توسط پورت USB 3.0 و پشتیبانی توسط نرم افزار
 • قابلیت اتصال فلش و هارد اکسترنال و هارد اینترنال لپتاپی 2.5 اینچی
 • ضبط تصاویر ویدئویی با فرمت MPEG-4 H.264 و عکس برداری با فرمت JPEG
 • قابلیت پخش تصاویر و عکس ها ضبط شده توسط رکوردر بدون نیاز به کامپیوتر
 
جزئیات فنی
اتصال از طریق1- رکوردر ( بدون نیاز به کامپیوتر ) 2- اتصال از طریق USB به لپتاپ و کامپیوتر
ضبط بر روی- فلش و هارد اکسترنال (رجوع به توضیحات) - هارد اینترنال 2.5 اینچ
صفحه نمایش4.3 اینچ
ورودی تصویر دیجیتال1 × HDMI 1 × SDI 1 × DVI
ورودی تصویر آنالوگ1× Composite 1× Component 1 × VGA
ورودی صدای دیجیتالHDMI
ورودی صدای آنالوگدارد، جک 3.5 میلی متری
خروجی تصویر دیجیتال1 × HDMI 1 × SDI
خروجی تصویر آنالوگ1× Composite 1× Component
خروجی صدای دیجیتالHDMI و SDI
خروجی صدای آنالوگدارد، جک 3.5 میلی متری
پورت USB1 × جهت اتصال فلش و هارد 1 × جهت اتصال به سیستم 1 × جهت انتقال فایل هارد اینترنال
میکروفوندارد
قابلیت اتصال هارد داخلیدارد
منبع تغذیه5V 2A
کدک کپچرH.264
پشتیبانی از رزولوشن تصویر720p - 1080@30p
فرمت ویدئویی فایل ضبط شدهMP4
فرمت صوتی فایل ضبظ شدهAAC Stereo
حجم فایل ضبظ شدهحدود 1.5 گیگ در رزولوشن 720p حدود 8.5 گیگ در رزولوشن 1080p
پشتیبانی از سیستم عاملدارد
پشتیبانی از نرم افزاردارد
ابعاد120×172×262 میلی متر
وزن1.6 کیلو گرم
جنس بدنهفلزی
ریموت کنترلدارد
اقلام همراهرکوردر EZCap 292 ریموت کنترل کابل ریموت IR کابل USB 3.0 کابل Mini USB آداپتور دفترچه راهنما
 
Custom tab

This is a custom block edited from admin panel.You can insert any content here.

نوشتن دیدگاه

رکوردر و کپچر EZCap 292

کپچر کارت EZCap 292 ، یک رکوردر و کارت کپچر حرفه ای مخصوص دستگاه های تصویربرداری پزشکی و پروزه های ویدئویی حرفه ای می باشد. رکوردر ایزی کپ 292 قابلیت شناسایی خودکار سیگنال و کپچر تصاویر ویدئویی و عکس برداری از تصاویر با کیفیت بالا بر روی فلش یا هارد اکسترنال را دارد. 

نوشتن دیدگاه

 
دیدگاه‌ها(1)
1399-01-25

عشق فیلم برداری از سال 1377

ای زد کپچر 292 را میتوان مرگ کپچرها نام برد
اگر کسی این کپچر را داشته باشد
اگر از زمان ناصرالدین شاه هم فیلم داشته باشد دیگر نیازی به مبدل فیش برای اتصال به آن را ندارد
چون کلکسیون فیش وفرمتهای ورودی را داراست

 • آیا این نظریه برای شما مفید بود؟
 • (0) (0)

دیدگاه خود را بنویسید

اتصالات

اتصال از طریق
1- رکوردر ( بدون نیاز به کامپیوتر )
2- اتصال از طریق USB به لپتاپ و کامپیوتر
ضبط بر روی
- فلش و هارد اکسترنال (رجوع به توضیحات)
- هارد اینترنال 2.5 اینچ
صفحه نمایش
4.3 اینچ
ورودی تصویر دیجیتال
1 × HDMI
1 × SDI
1 × DVI
ورودی تصویر آنالوگ
1× Composite
1× Component
1 × VGA
ورودی صدای دیجیتال
HDMI
ورودی صدای آنالوگ
دارد، جک 3.5 میلی متری
خروجی تصویر دیجیتال
1 × HDMI
1 × SDI
خروجی تصویر آنالوگ
1× Composite
1× Component
خروجی صدای دیجیتال
HDMI و SDI
خروجی صدای آنالوگ
دارد، جک 3.5 میلی متری
پورت USB
1 × جهت اتصال فلش و هارد
1 × جهت اتصال به سیستم
1 × جهت انتقال فایل هارد اینترنال
میکروفون
قابلیت اتصال هارد داخلی
منبع تغذیه
5V 2A

مشخصات ضبط و پخش فایل

کدک کپچر
H.264
پشتیبانی از رزولوشن تصویر
720p - 1080@30p
فرمت ویدئویی فایل ضبط شده
MP4
فرمت صوتی فایل ضبظ شده
AAC Stereo
حجم فایل ضبظ شده
حدود 1.5 گیگ در رزولوشن 720p
حدود 8.5 گیگ در رزولوشن 1080p

نرم افزار

پشتیبانی از سیستم عامل
پشتیبانی از نرم افزار

مشخصات فیزیکی

ابعاد
120×172×262 میلی متر
وزن
1.6 کیلو گرم
جنس بدنه
فلزی
ریموت کنترل
اقلام همراه
رکوردر EZCap 292
ریموت کنترل
کابل ریموت IR
کابل USB 3.0
کابل Mini USB
آداپتور
دفترچه راهنما

منو

مقایسه 0