کاتالوگ

فیلترهای فعال:
  موجود بودن
  وضعیت

  گیرنده دیجیتال موبایل 

  نمایش 1 - 11 از 11 آیتم
  • گیرنده دیجیتال موبایل وایرلس تی وی زن Tivizien Mobi T2
   تومان 0 موجود نیست
   موجود نیست
   گیرنده دیجیتال موبایل و تبلت وایرلس پشتیبانی از شبکه های دیجیتال T و T2 تماشای شبکه های دیجیتال بدون اینترنت دارای باطری قابل تعویض و قابل شارژ
  • تبدیل آنتن IEC to MCX
   تومان 0 موجود نیست
   موجود نیست
   تبدیل آنتن کابلی IEC to MCX
  • تبدیل پورت micro usb به Type C
   تومان 0 موجود نیست
   موجود نیست
   تبدیل micro usb به Type c پشتیبانی از OTG
  • گیرنده دیجیتال پروویژن Provision PadTV PV120
   تومان 0 موجود نیست
   موجود نیست
   گیرنده دیجیتال USB و Mico USB قابل استفاده بر روی موبایل ، تبلت و لپتاپ نسل گیرنده دیجیتال DVB-T
  • گیرنده دیجیتال پروویژن Provision Sky TV UT-8 New
   تومان 0 موجود نیست
   موجود نیست
   گیرنده دیجیتال USB و Mico USB قابل استفاده بر روی موبایل و لپتاپ نسل گیرنده دیجیتال DVB-T
  • گیرنده دیجیتال موبایل پروویژن Provision PadTV PV130
   تومان 0 موجود نیست
   موجود نیست
   گیرنده دیجیتال اندرویدی موبایل و تبلت اتصال از طریق USB Type-C گیرنده دیجیتال DVB-T
  • گیرنده دیجیتال موبایل مای جیکا MyGica Pad TV PT-360
   تومان 0 موجود نیست
   موجود نیست
   گیرنده دیجیتال موبایل مای جیکا MyGica Pad TV PT360 گیرنده دیجیتال اندروید موبایل و تبلت با قابلیت پشتیبانی از DVB-T2 می باشد که قابلیت پخش تمامی شبکه های دیجیتال تلویزیون بر روی موبایل و تبلت بدون نیاز به اینترنت را به شما می دهد. گیرنده دیجیتال مای جیکا PT360 از طریق پورت Micro USB به موبایل و تبلت وصل می شود که موبایل یا تبلت باید از حداقل پردازنده 1.5...
  • گیرنده دیجیتال مای جیکا MyGica DVB-T T119
   تومان 0 موجود نیست
   موجود نیست
   گیرنده دیجیتال MyGica DVB-T T119 یک گیرنده دیجیتال USB مخصوص لپ تاپ و کامپیوتر با قابلیت ویژه اتصال به موبایل و تبلت اندرویدی توسط تبدیل Micro usb به OTG می باشد. گیرنده دیجیتال مای جیکا T119 قابلیت نصب در تمامی ویندوز ها (Xp-7-8-10) و اندروید نسخه 4.1 به بالا را دارد.
  • گیرنده دیجیتال وایرلس مای جیکا MyGica WiTV
   تومان 0 موجود نیست
   موجود نیست
   گیرنده دیجیتال وایرلس MiGica WiTV، یک گیرنده دیجیتال مخصوص موبایل و تبلتبا قابلیت پشتیبانی از سیستم عامل اندروید و iOS می باشد. اتصال این گیرنده با موبایل از طریق WiFi می باشد و قابلیت پخش تمامی شبکه های دیجیتال بدون نیاز به اینترنت را دارد. این گیرنده از یک باطری داخلی با قابلیت کارکرد تا 3 ساعت را دارد.
  • گیرنده دیجیتال وایرلس مای جیکا MyGica WiTV T2
   3 دیدگاه
   تومان 0 موجود نیست
   موجود نیست
   گیرنده دیجیتال وایرلس MiGica WiTV T2، گیرنده دیجیتال T2 مخصوص تمامی موبایل و تبلت های با سیستم عامل Android و iOS می باشد که قابلیت دریافت تمامی شبکه های دیجیتال در فرکانسهای T و T2 را بدون نیاز به اینترنت را دارد. اتصال این گیرنده با موبایل و تبلت از طریق WiFi می باشد. این گیرنده از باطری داخلی با قابلیت شارژ و جدا شدن استفاده می کند.
  • گیرنده دیجیتال موبایل مای جیکا MyGica Pad TV PT-115
   تومان 0 موجود نیست
   موجود نیست
   گیرنده دیجیتال موبایل MyGica Pad TV PT-115 یک گیرنده دیجیتال اندرویدی مخصوص موبایل و تبلت می باشد که توسط آن می توانید تمام کانال های دیجیتال تلویزیون را بر روی موبایل و تبلت خود بدون نیاز به اینترنت مشاهده کنید. نرم افزار مخصوص این گیرنده، نرم افزار PAD TV HD می باشد که قابل دریافت از Play Store است.
  نمایش 1 - 11 از 11 آیتم

  گیرنده دیجیتال موبایل و تبلت یا همان Mobile DVB-T ، وظیفه دریافت سیگنال دیجیتال تلویزیونی و پخش آن ها را بر روی موبایل و تبلت بدون نیاز به اینترنت را دارد. این گیرنده ها، با توجه به مدلشان بر روی سیستم عامل اندروید و iOS پشتیبانی می شوند و توسط نرم افزار مخصوص ان سیستم عامل قابلیت نمایش شبکه های دیجیتال را دارند. از معروف ترین برند های گیرنده دیجیتال موبایل و تبلت می توان به اورمدیا ( Avermedia ) ، تیویزن ( Tivizen ) ، الگاتو ( Elgato ) ، مای جیکا ( MyGica ) و گاندو ( Gando ) نام برد که دارای محصولات متنوعی در این شاخه می باشند.

  منو

  مقایسه 0